Tomasz Homa
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
End of content
No more pages to load
12yrs
Dorota P. dziękuję
12yrs
edyta wróbel
12yrs
Katarzyna
12yrs
12yrs
Krystyna
12yrs
Dorota dziękuje panie Doktorze
12yrs
Dorota dziękuje panie Doktorze
12yrs
Kasia
12yrs
12yrs
pacjentka Barbara - żal
12yrs
Małgorzata
12yrs
Będę pamiętać, Ula
12yrs
Izabela z synem Pawłem
12yrs
Dziękuję za dwóch synów. Diana
12yrs
Anna Jakubowska
12yrs
Dominika
12yrs
DZIEKUJE I DO ZOBACZENIA
12yrs
Dorota
12yrs
pacjentka
12yrs
dziekuje za synka,bedepamietac
12yrs
Dziękuję , Ela
12yrs
Małgorzata z synami 10.02.2014
12yrs
Monika
12yrs