Tomasz Homa
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
End of content
No more pages to load
Doris
12yrs
Lucyna Radłowska
12yrs
ewa
12yrs
kozielscy
12yrs
Danuta Rolik
12yrs
Dziękuję za 2 synów
12yrs
Tobie Doktorze ufałam
12yrs
Dominika
12yrs
Joanna
12yrs
Anna Hernik
12yrs
Dziękujemy
12yrs
pacjentka Renata
12yrs
ELŻBIETA
12yrs
wdzięczna pacjętka
12yrs
wdzięczna pacjętka
12yrs
Dziękuję za wszystko, Ula
12yrs
Wanda Guzowiako
12yrs
Anna
12yrs
Małgorzata
12yrs
Wojciech Zabawa
12yrs
Anna z Olenka i Karolinka
12yrs
Dziękuje że mogę być mamą
12yrs
Maria Lewandowska
12yrs
Edyta i Zuzia
12yrs