Tomasz Homa
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
End of content
No more pages to load
Katarzyna
12yrs
aga
12yrs
Beata Bednarz pacjentka
12yrs
Ewa M.
12yrs
Serce pęka,nie mogę uwierzyć.K
12yrs
Marianna Cholewa
12yrs
R.H 20.02.14
12yrs
JOANNA
12yrs
Marta W.
12yrs
Ewa Hojka
12yrs
Agnieszka Z. 06.02.2014
12yrs
Ania Pryga Róg
12yrs
Magda z Maja i Mateuszkiem
12yrs
12yrs
Izabela Trybisz
12yrs
Mirosława
12yrs
Ewa B.
12yrs
tomislawa
12yrs
Renata A.
12yrs
MP
12yrs
12yrs
pacjentka Ela z dziećmi-dzięki
12yrs
anna budzałek
12yrs
Jola
12yrs