Tomasz Homa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Katarzyna
3 l
Wika
3 l
Beata
3 l
BM
5 l
Marzena Jeleń (Rzepka)
5 l
Diana
6 l
Urszula
6 l
Patrycja
7 l
Gość
8 l
8 l
8 l
9 l
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l