Tomasz Homa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Katarzyna B. z Amelką
12 l
Anna Witkowska
12 l
Magda
12 l
Wdzięczna pacjentka
12 l
Ewa Hojka
12 l
JOLANTA WŁODARCZYK
12 l
Dziekuje za Moją Córeczkę
12 l
Magdalena Wdzięczna Pacjentka
12 l
pacjentka
12 l
Dziękuję za wszystko Ewa
12 l
Ela
12 l
12 l
DD
12 l
Pacjentka
12 l
kasia m
12 l
Elżbieta Zienkowska
12 l
Danuta Blichowska
12 l
12 l
Ula
12 l
Anna
12 l
Hanna
12 l
Brak słów. K.
12 l
Wdzieczna pacjentka
12 l
ewa krzemien pacjentka
12 l