Tomasz Homa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dziękuję, Agnieszka M.
12 l
Dziękuję, Agnieszka M.
12 l
Dziękuję, Agnieszka M.
12 l
dziękuje ,Irena
12 l
Dziękuję ,Ula
12 l
Paulina z Mężem
12 l
Dorota. Dziękuję za wszystko
12 l
Magdalena i Oleńka
12 l
Katarzyna
12 l
m
12 l
Katarzyna
12 l
Katarzyna
12 l
Dziekuje, MN
12 l
pacjentka
12 l
Agnieszka Dziekuję za opiekę
12 l
Iwona Żegnaj Przyjacielu
12 l
Wspaniały człowiek i doktor.
12 l
Agnieszka M.z rodziną
12 l
Emilia K. dziękuję 5.02.2014
12 l
Alina Borowczak
12 l
Ela W
12 l
Katarzyna Tlałka z rodziną
12 l
anna dziekuje za pomoc
12 l
żegnaj
12 l