Tomasz Homa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
To wielka strata. RIP
12 l
12 l
Barbara
12 l
dziekuje za wszystko - pacjent
12 l
12 l
Paulina Więcław
12 l
pan doktor uratowal mi zycie .
12 l