DAWID KOSTRZEWSKI

This was published in the following publications on 02.12.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Dawidku..</p> <p>♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿<br />♥ •*´¯`✿<br />Przychodzę do ciebie cichutko boso,<br />ze słońcem i poranną rosą,<br />przychodzę, bo lubię tu bywać<br />uśmiechem słowa wpisywać,<br />a ciepło na powitanie<br />niech ręką przyjaźni się stanie,<br />by radość w serce wchodziła<br />jak niespodzianka miła,<br />co wzrusza cię ogromnie.<br />A ty uśmiechnij się do mnie.</p> <p> mama Matiego</p>


13yrs

Image chosen by user

swiatelka na ZAWSZEmMatie​go


13yrs

Image chosen by user

moja pamiec m Matiego


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Marica


13yrs

Image chosen by user

na ZAWSZEw moim sercumMatieg​o


13yrs

Image chosen by user
<p>Zabrakło Ciebie, ale wciąż jesteś, bo człowiek nie umiera, żyje wiecznie. Pamiętam w modlitwie</p> <blockquote> <p><em><span>Anioły są miłością zesłaną z nieba. Anioły są takie piękne ciche… nietknięte… kiedy jesteś mały otaczają Cię ze wszystkich stron. Nie można bez nich żyć nawet, gdy w nie nie wierzysz, one są przy Tobie zawsze jak wiatr… Pewnego dnia, wszystko się zmienia i nawet nie wiesz kiedy najważniejszy Anioł prowadzi Cię ku niebu… To istota, która zawsze jest przy Tobie gdy śpisz, otacza Cię swoimi skrzydłami pełnymi miłości i troskliwości, ociera ukradkiem łzę, gdy o niej zapomnisz. Nie pozwala Cię skrzywdzić, chce pokazać Ci świat, chociaż Ty tak strasznie się przed tym bronisz, pragnie Twojego szczęścia. To Twój Anioł… To miłość… to nasze kochane Dzieci Nasze Anioły...</span></em></p> <p><em><strong>Takiej nam prawdy dzisiaj Boże trzeba, że nasza modlitwa, biegnie wprost do Nieba... Że nasze Dzieci u Ciebie są szczęśliwe. -mama śp. Krzysia Sz.</strong></em></p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

Światełko Pamięci. Nowacka L.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Dawidku pamietam m Matiego


13yrs

Image chosen by user

promyk nadziei m Matiego


13yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć dnia....</p> <p>Dawidzie, po krótkiej drodze życia miej w niebie jasną, szczęśliwą drogę.</p> <p><span>Zostawiam światełko pamięci w tym szczególnym dniu - przejścia do Nieba...</span></p> <p>- mama śp. Joasi Jałocha</p>


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

Dawidku pamietam m Matiego


13yrs

Image chosen by user
<p>„Sen wieczny przyszedł nagle Nikogo o zgodę nie pytał” Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)</p> <p><em>Ci co odeszli, Drodzy Nieobecni cieszyć by się chcieli swoim życiem wiecznym, lecz nasze łzy kamieniem się kładą na lekkie ich serca, będąc zawadą. I nasze prośby ziemskie tak bardzo ciągną ich na dół, jak ciężkie kajdany mimo, że prosi ktoś bardzo kochany… nie płaczcie po nas, jesteśmy blisko choć jednocześnie bardzo daleko. Po zimie wiosna, po jesieni zima, tego biegu już nikt nie zatrzyma… Wieczne odpoczywanie racz Dawidowi dać Panie. Światełko modlitwy i pamięci na kolejny dzień…</em></p>


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

End of content

No more pages to load