DAWID KOSTRZEWSKI

This was published in the following publications on 02.12.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user
<p>Sobotnio - Niedzielne Światełko Pamięci -mama śp. Krzysia Sz.</p> <p><span>Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe.</span><span> Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.</span> </p> <p>.................... ..(,)<br />..........).........​​._'!/'_<br />.........(,)........​​.(""""")<br />......._'!/'_.•°*”~.​​.•°*”~.<br />.......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI<br />.•°*”~..•°*”~...​NIE​CH PŁONIE..<br />இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿ​இڿڰۣڿஇ</p>


12yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

Światełko Pamięci. Nowacka L.


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

M. M. Sz.


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

serca dla Was m Matiego


13yrs

Image chosen by user

na ZAWSZEw moim sercumMatieg​o


13yrs

Image chosen by user

swiatelka na ZAWSZEmMatie​go


13yrs

Image chosen by user
<p>Dzien Dziecka z daleka od Ciebie Dawidku..</p> <p>Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija, lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość matki do swego ukochanego Dziecka… Dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie……(♥)(♥​​)(♥)</p> <p> mama Matiego</p>


13yrs

Image chosen by user

serca dla Was m Matiego


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user
<p>26.05..</p> <p><span><strong>Dzieciątka po obłokach stąpające<br />Dzieciątka o skrzydłach roztańczonych<br /></strong>czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych...<br />Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę,<br />kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę?<br />Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie,<br />wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie!<br />My dla Was wszystko-wierzcie-w nagrode uczynimy,<br />by poczuć, dotknąć, tulić...<br />Nieba Wam uchylimy<br />Choć niebo dla Was co dzień otworem uchylone,<br />dla nas ten dzień to piekło, do bólu rozrzazone<br />Ja wiem, dzieciątka drogie, wiem - takich mam nie chcecie,<br />co bez radości życia tułają się po świecie.<br />Wiem, zrobicie wiele, by móc nas rozweselić,<br />wiem, wiec dostrzegam<br />szum morza - śpiew anieli.<br />Gwiazdę na niebie - promyk nadziei, ach...jak ich wiele<br />blask słońca - ciepło dla mnie od Ciebie<br />księżyc, bym zawsze drogę mogła odnaleźć<br />błękitne chmurki - namiastka Twych oczu<br />zapach konwalii - skóry Twojej świeżość<br />tęcza - obrazek barwny na niebie, z cudnym podpisem "Mamo dla Ciebie".<br />Dziecino moja, tyle mi dajesz,<br />za to mą miłość odwieczną dostajesz<br />uśmiech na co dzień też będzie w odwdzięcz,<br />choć serce krwawi, choć puste ręce...<br />Wiesz, ja poczekam, ja będę cierpliwa,<br />wiem, tam Ci dobrze, tam jesteś szczęśliwy.<br />Pogodzić się z losem podstępnym mi trzeba,<br />daleki mi jeszcze bilet do bram nieba.<br />Lecz dziękuję ze wszystko czym mnie zbliżasz do siebie,<br />dziękuję za słońce, za gwiazdy na niebie<br />I czekam w tęsknocie na nasze spotkanie, gdy wieczność<br />naszą wspólną drogą się stanie...</span></p>


13yrs

End of content

No more pages to load