DAWID KOSTRZEWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2011
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

kocham Cie Synku

Iwona kostrzewska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutne to wszystko. I nic nie cieszy. Bardzo mi Ciebie brakuje mój Synku .


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h4><em>"Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione". Nie należymy bowiem do siebie, ale do Tego, który nas odkupił. "Bądź wola Twoja”.</em></h4>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziś Dzień Dziecka, a Was ukochane Dzieci tu nie ma.</p> <blockquote> <h5>Kogo mamy przytulić i ucałować, nasze ramiona puste, Światełko pamięci do samego nieba.</h5> <p>⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰​​♥⊱</p> <p>A czego życzyć mam naszym Dzieciom Aniołom w Dniu Ich Święta. By świat anielski był wciąż świetlisty, by żaden cień nań tam nie padał. By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał. By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie. Życzę wszystkim naszym Aniołkom, bo choć ich nie znamy wszystkie nasze, by osiągały jak najszybciej stan, co się zwie błogospokojem, by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy, za jego ręką, pocieszeniem. Naszym Aniołkom doskonałym, by świat swym skrzydłem otaczały, by nas miłością zaraziły, a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją, dobrą stronę, całe w miłości zatopione.</p> </blockquote>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W święto TRZECH KRÓLI lampeczkę zapalam modlitwę ofiaruje - mama śp. Krzysia Sz.</p> <h6>Trzej Królowie</h6> <p><br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />..........!!​_______​_!!________!!<br />..........!!!______!​​!!!!!______!!!!<br />..........!!!!!____!​​!!!!!!!!!____!!!!!!<br />..........!!!!!!!__!​​!!!!!!!!!!!!!__!!!!​!​!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />Szli śnieżną drogą,<br />przedzierali się przez zaspę<br />oni-Trzej Królowie:<br />Melchior, Baltazar i Kacper.<br />Wiatr zimny dął<br />hen,hen-od północnej strony,<br />więc musieli trzymać<br />zmarzniętymi rękami korony.<br />I nieśli ze sobą<br />w czerwonych tobołeczkach<br />przeróżne dary<br />dla Niego-dla Dzieciąteczka.<br />Melchior niósł mirrę,<br />której żeście nigdy nie widzieli,<br />Kacper-kadzidło,co pachnie<br />w kościele każdej niedzieli.<br />A kiedy trzeci<br />tobołka zawartość ukazał-<br />szczerozłote serce<br />trzyma na dłoni-Baltazar.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>ŚWIATEŁKO NA OKRES WIGILII I ŚWIĄT, GDZIE BĘDZIESZ Z RODZINĄ ANIOŁKU CHOCIAŻ MYŚLAMI ((*))</p> <blockquote> <h4>Jak trudno teraz</h4> <h4>pisać, dla Was</h4> <h4>niebożęta</h4> <h4>kiedy</h4> <h4>już za progiem</h4> <h4>Święta…</h4> <h4>Jaką modlitwę,</h4> <h4>jakie piękne słowa,</h4> <h4>za Wasze dusze</h4> <h4>do nieba skierować.</h4> <h4>Boże Miłosierny</h4> <h4>zlituj się</h4> <h4>nad Tymi duszyczkami,</h4> <h4>daj im wieczne</h4> <h4>szczęście</h4> <h4>pomiędzy Twoimi Aniołami</h4> <p><em>Tajemnica świąt Bożego Narodzenia wzywa nas, abyśmy na nowo otworzyli się na przyjęcie Boga, który w te dni przypomina o betlejemskim żłobie oraz, że ciągle wyciąga do nas ręce w nadziei przyjęcia, po to, aby być obecnym na drogach naszego życia, gdyż jest oczekiwanym Zbawicielem Świata i przychodzi, aby nas wspierać swoją łaską i błogosławieństwem. Niech Boże Dziecię opromienia swymi darami nasze codzienne zmagania i napełnia radością. – rodzice śp. Krzysia Sz. </em></p> </blockquote>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia