DAWID KOSTRZEWSKI

This was published in the following publications on 02.12.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

kocham Cie Synku

Iwona kostrzewska


6yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
Mama


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
Smutne to wszystko. I nic nie cieszy. Bardzo mi Ciebie brakuje mój Synku .


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
Mama


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
<h4><em>"Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione". Nie należymy bowiem do siebie, ale do Tego, który nas odkupił. "Bądź wola Twoja”.</em></h4>


10yrs

Image chosen by user
<p>Dziś Dzień Dziecka, a Was ukochane Dzieci tu nie ma.</p> <blockquote> <h5>Kogo mamy przytulić i ucałować, nasze ramiona puste, Światełko pamięci do samego nieba.</h5> <p>⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰​​♥⊱</p> <p>A czego życzyć mam naszym Dzieciom Aniołom w Dniu Ich Święta. By świat anielski był wciąż świetlisty, by żaden cień nań tam nie padał. By Bóg nie bywał za poważny i z aniołami swymi gadał. By im pozwalał tak na chwilę wpadać tu do nas niespodzianie i się pokazać i znak podać na naszych tęsknot ukołysanie. Życzę wszystkim naszym Aniołkom, bo choć ich nie znamy wszystkie nasze, by osiągały jak najszybciej stan, co się zwie błogospokojem, by osiągały jak najszybciej miłość najgłębszą i zespolenie z Bogiem za którym tęsknimy wszyscy, za jego ręką, pocieszeniem. Naszym Aniołkom doskonałym, by świat swym skrzydłem otaczały, by nas miłością zaraziły, a potem by nas przeprowadziły na tamtą swoją, dobrą stronę, całe w miłości zatopione.</p> </blockquote>


11yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user
<p>W święto TRZECH KRÓLI lampeczkę zapalam modlitwę ofiaruje - mama śp. Krzysia Sz.</p> <h6>Trzej Królowie</h6> <p><br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />..........!!​_______​_!!________!!<br />..........!!!______!​​!!!!!______!!!!<br />..........!!!!!____!​​!!!!!!!!!____!!!!!!<br />..........!!!!!!!__!​​!!!!!!!!!!!!!__!!!!​!​!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />Szli śnieżną drogą,<br />przedzierali się przez zaspę<br />oni-Trzej Królowie:<br />Melchior, Baltazar i Kacper.<br />Wiatr zimny dął<br />hen,hen-od północnej strony,<br />więc musieli trzymać<br />zmarzniętymi rękami korony.<br />I nieśli ze sobą<br />w czerwonych tobołeczkach<br />przeróżne dary<br />dla Niego-dla Dzieciąteczka.<br />Melchior niósł mirrę,<br />której żeście nigdy nie widzieli,<br />Kacper-kadzidło,co pachnie<br />w kościele każdej niedzieli.<br />A kiedy trzeci<br />tobołka zawartość ukazał-<br />szczerozłote serce<br />trzyma na dłoni-Baltazar.</p>


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user
<p>ŚWIATEŁKO NA OKRES WIGILII I ŚWIĄT, GDZIE BĘDZIESZ Z RODZINĄ ANIOŁKU CHOCIAŻ MYŚLAMI ((*))</p> <blockquote> <h4>Jak trudno teraz</h4> <h4>pisać, dla Was</h4> <h4>niebożęta</h4> <h4>kiedy</h4> <h4>już za progiem</h4> <h4>Święta…</h4> <h4>Jaką modlitwę,</h4> <h4>jakie piękne słowa,</h4> <h4>za Wasze dusze</h4> <h4>do nieba skierować.</h4> <h4>Boże Miłosierny</h4> <h4>zlituj się</h4> <h4>nad Tymi duszyczkami,</h4> <h4>daj im wieczne</h4> <h4>szczęście</h4> <h4>pomiędzy Twoimi Aniołami</h4> <p><em>Tajemnica świąt Bożego Narodzenia wzywa nas, abyśmy na nowo otworzyli się na przyjęcie Boga, który w te dni przypomina o betlejemskim żłobie oraz, że ciągle wyciąga do nas ręce w nadziei przyjęcia, po to, aby być obecnym na drogach naszego życia, gdyż jest oczekiwanym Zbawicielem Świata i przychodzi, aby nas wspierać swoją łaską i błogosławieństwem. Niech Boże Dziecię opromienia swymi darami nasze codzienne zmagania i napełnia radością. – rodzice śp. Krzysia Sz. </em></p> </blockquote>


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

End of content

No more pages to load