DAWID KOSTRZEWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2011
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Sobotnio - Niedzielne Światełko Pamięci -mama śp. Krzysia Sz.</p> <p><span>Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe.</span><span> Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.</span> </p> <p>.................... ..(,)<br />..........).........​​._'!/'_<br />.........(,)........​​.(""""")<br />......._'!/'_.•°*”~.​​.•°*”~.<br />.......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI<br />.•°*”~..•°*”~...​NIE​CH PŁONIE..<br />இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿ​இڿڰۣڿஇ</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama i tata śp bartka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Światełko Pamięci. Nowacka L.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M. M. Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

serca dla Was m Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

na ZAWSZEw moim sercumMatieg​o


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

swiatelka na ZAWSZEmMatie​go


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzien Dziecka z daleka od Ciebie Dawidku..</p> <p>Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija, lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość matki do swego ukochanego Dziecka… Dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie……(♥)(♥​​)(♥)</p> <p> mama Matiego</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

serca dla Was m Matiego


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>26.05..</p> <p><span><strong>Dzieciątka po obłokach stąpające<br />Dzieciątka o skrzydłach roztańczonych<br /></strong>czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych...<br />Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę,<br />kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę?<br />Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie,<br />wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie!<br />My dla Was wszystko-wierzcie-w nagrode uczynimy,<br />by poczuć, dotknąć, tulić...<br />Nieba Wam uchylimy<br />Choć niebo dla Was co dzień otworem uchylone,<br />dla nas ten dzień to piekło, do bólu rozrzazone<br />Ja wiem, dzieciątka drogie, wiem - takich mam nie chcecie,<br />co bez radości życia tułają się po świecie.<br />Wiem, zrobicie wiele, by móc nas rozweselić,<br />wiem, wiec dostrzegam<br />szum morza - śpiew anieli.<br />Gwiazdę na niebie - promyk nadziei, ach...jak ich wiele<br />blask słońca - ciepło dla mnie od Ciebie<br />księżyc, bym zawsze drogę mogła odnaleźć<br />błękitne chmurki - namiastka Twych oczu<br />zapach konwalii - skóry Twojej świeżość<br />tęcza - obrazek barwny na niebie, z cudnym podpisem "Mamo dla Ciebie".<br />Dziecino moja, tyle mi dajesz,<br />za to mą miłość odwieczną dostajesz<br />uśmiech na co dzień też będzie w odwdzięcz,<br />choć serce krwawi, choć puste ręce...<br />Wiesz, ja poczekam, ja będę cierpliwa,<br />wiem, tam Ci dobrze, tam jesteś szczęśliwy.<br />Pogodzić się z losem podstępnym mi trzeba,<br />daleki mi jeszcze bilet do bram nieba.<br />Lecz dziękuję ze wszystko czym mnie zbliżasz do siebie,<br />dziękuję za słońce, za gwiazdy na niebie<br />I czekam w tęsknocie na nasze spotkanie, gdy wieczność<br />naszą wspólną drogą się stanie...</span></p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia