EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam.E.​S.


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam.E.​S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>Ezechiela 37:12-14;Tłumaczenie z Biblii Tysiąclecia.</p> <p>"Tak rzekł Wszechwładny Pan:`Oto ja otwieram wasze grobowce i wyprowadzę was z waszych grobów mój ludu`;I umieszczę w was swego ducha i ożyjecie(...);i poznacie,że ja Jahwe to powiedziałem i uczyniłem".</p> <p>I na tę obietnicę czekamy razem z Tobą Ewuniu...</p> <p>Rodzice i siostra</p>


12yrs

Image chosen by user

10 m-cy bez Ciebie. E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

Siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam-E.​S.


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam E.S.


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętamy i kochamy Cię...</p> <p>Śpij spokojnie Ewuniu...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>RZYMIAN 6 :22- 23</p> <p>22. "Jednakże teraz,skoro zostaliście uwolnieni od grzechu,a staliście się niewolnikami Boga,macie wasz owoc w postaci świętości,a na koniec-życie wieczne.23. Albowiem zapłatą,którą płaci grzech,jest śmierć,lecz darem,który daje Bóg jest życie wieczne przez Chrystusa Jezusa,naszego Pana".</p> <p>Kiedyś znów się spotkamy siostrzyczko...</p>


12yrs

Image chosen by user

pamiętam- E.S.


12yrs

Image chosen by user
<p>Dokładny przekład z pism greckich Mt 5:9-13</p> <p>"Nasz Ojcze w niebiosach,niech będzie uświęcone twoje imię.Niech przyjdzie twoje królestwo.Niech się dzieje twoja wola jak w niebie,tak i na ziemi.Daj nam dzisiaj naszego chleba na ten dzień;i przebacz nam nasze winy,jak i my przebaczyliśmy winnym wobec nas.I nie wystawiaj nas na pokusę,ale nas wyzwól od niegodziwca".</p>


12yrs

Image chosen by user

Nowy Rok, pamiętam o Tobie.ES


12yrs

Image chosen by user
<p>Obietnica...</p> <p>Czekaj na nas...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>EWANGELIA wg JANA 11:23 - 26</p> <p>"Jezus rzekł do Marty:"Twój brat wstanie".</p> <p>Marta powiedziała do Niego:"Wiem,że wstanie podczas zmartwychwstania w dniu ostatnim".Rzekł Jezus do niej:"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.Kto we mnie wierzy,ten nawet choćby umarł,ożyje"..."</p> <p>I tej obietnicy oczekujemy Ewuniu...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

End of content

No more pages to load