EWA TOMCZYK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2013
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś z nami Ewuniu...</p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Niech Dobry Bóg ma Cię w opiece...</p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietamy...​Ewa i Maria z Łodzi


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze jesteś z nami Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>JESTEŚ W KAŻDEJ CHWILI Z NAMI EWUNIU.</p> <p>KOCHAMY CIĘ BARDZO...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętajmy o Tobie Ewuniu...​Maria i Ewa z Łodzi


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rodzina


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś ZAWSZE z nami Ewuniu...w każdej chwili naszego życia...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Myślimy o Tobie i kochamy Cię bardzo Ewuniu...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam o Tobie Ewuniu Iwona


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie tracił. (Wisława Szymborska)


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś z nami w każdej chwili Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tak BARDZO za Tobą tęsknimy Kochanie...</p> <p>Rodzina</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Żyjesz w naszych sercach Ewuniu.Jesteś częścią nas.Bardzo Cię kochamy...</p> <p>Rodzina</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wyrazy współczucia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E,S,


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria z Łodzi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Sz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dwa lata bez Ciebie...</p> <p style="">To już dwa lata bez Ciebie Ewciu. Smutek rozdziera nam serca. Staramy się być pogodni i dzielni, ukradkiem ocierając łzę. Śpij spokojnie...</p> <p style="">Ewa i Maria z Łodzi</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>OBJAWIENIE 21 :4</span><br /><span>\"Sercem patrz,a ujrzysz raj,wszyscy zgodnie tam żyją,dobra jest w brud,zadbał</span><br /><span>Bóg aby nie płakał nikt.</span><br /><span>Śpiewaj radosną pieśń,swój dział w tym możesz mieć.Pewnego dnia powiesz</span><br /><span>tak: mogę bez końca żyć!...\"</span><br /><span>Dziękujemy Bogu za tę niezasłużoną życzliwość i oczekujemy spotkania z Tobą Ewuniu...</span></p> <p><span>Rodzina</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Spoczywaj w pokoju


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś zawsze z nami Ewuniu...Oby Dobry Bóg miał Cię w swej pamięci w Dniu Zmartwychwstania...</p> <p>Kochamy Cię bardzo.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.-​pamięt​am..


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochamy Cię Ewuniu i bardzo za Tobą tęsknimy...</p> <p>Rodzina</p>


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia