EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Tak bardzo nam Ciebie brak.Tak,jakbyś wyjechała na długi czas.Żyjemy myślą,że spotkamy się wszyscy razem w innym już,lepszym świecie...</p> <p>Rodzice i siostra.</p>


12yrs

Image chosen by user

9 m-cy bez Ciebie-​pamiętam ES


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>Wigilia bez Ciebie...</p> <p style="text-align:center"><strong>Ewuniu Ukochana, to pierwsza Wigilia bez Ciebie...Jakże smutny to dzień, który powinien być tak radosny...Ale JESTEŚ w naszych sercach i w naszej pamięci...Kochamy Cię.</strong></p>


12yrs

Image chosen by user

E.S.-​pamiętam.


12yrs

Image chosen by user

Grażyna


12yrs

Image chosen by user

pamiętam. E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p>Wysławiajcie ze mną Pana,<br />wspólnie wywyższajmy Jego imię.<br />Szukałem pomocy u Pana, a On mnie wysłuchał i wyzwolił od wszelkiej trwogi. </p> <p>Spójrzcie na Niego, a rozpromienicie się radością, oblicza wasze<br />nie zapłoną wstydem. Oto wołał biedak i Pan go usłyszał, i uwolnił od wszelkiego ucisku. </p> <p>Oczy Pana zwrócone na sprawiedliwych,<br />uszy Jego otwarte na ich wołanie.<br />Pan zwraca swe oblicze przeciw zło<br />czyniącym, by pamięć o nich wymazać z<br />ziemi.</p> <p>Pan słyszy wołających o<br />pomoc i ratuje ich od wszelkiej<br />udręki.Pan jest blisko ludzi<br />skruszonych w sercu, ocala upadłych<br />na duchu.</p> <p style="text-align:center">(z Ps 34)</p>


12yrs

Image chosen by user

Ewa Sz.


12yrs

Image chosen by user
<p>Śpij spokojnie siostrzyczko moja...</p> <p>...czekaj na nas...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś z nami i żyjesz w naszych sercach Ewuniu Kochana...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Siostry są jak dwie gałęzie jednego drzewa...</p> <p>Kochamy Cię Ewuniu.ZAWSZE JESTEŚ z nami.</p>


12yrs

Image chosen by user

Rodzice


12yrs

Image chosen by user

Ila


12yrs

Image chosen by user

Ewa Sz.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>8 miesięcy bez Ciebie...</p> <p><br /><strong><em>Już mija ósmy miesiąc odkąd Ewciu Ciebie z nami nie ma. A ból, żal i łzy wciąż takie same...Trudno nam się z tym wszystkim pogodzić. Trudno uwierzyć, że coś już jest tak bezlitośnie odwracalne...</em></strong></p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Wyspy szczęśliwe...</p> <p>Dla CIEBIE...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Kochamy Cię Ewciu w każdej sekundzie naszego życia...Jesteś razem z nami.</p> <p>MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Kochamy Cię Ewuś w każdej chwili...ZAWSZE...</p> <p>Kochamy Cię w każdej sekundzie życia...i pamiętamy...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna


12yrs

Image chosen by user

E.S.


12yrs

End of content

No more pages to load