EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user
<p>Kochamy Cię Ewuniu bardzo i zawsze będziemy już kochać.Spotkamy się kiedyś na pewno,dzięki obietnicy danej nam przez dobrego Boga Ojca oraz Jego Syna,Jezusa Chrystusa - Naszego Pana i Nauczyciela...</p> <p>Amen-Niech tak się stanie...</p> <p>Mama,Tata i siostra.</p>


12yrs

Image chosen by user

pamiętam - Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>Rocznica śmierci...</p> <p style="text-align:left"><br /><em><strong>Ewuniu, dziś mija rok jak odeszłaś od nas...Pamięć o Tobie jest wieczna i wyryta głęboko w naszych sercach...Jesteś obecna w naszych myślach, jakbyś wyjechała tylko na chwilę, na swoje Hawaje...</strong></em></p>


12yrs

Image chosen by user

Rocznica śmierci - E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

pamiętam E.S.


12yrs

Image chosen by user
<p>List...</p> <p>Ewuniu...</p> <p>Olimpia ma się dobrze,żyje pełnią życia,dobrze wychowuje syna-Twojego wnuka.Rodzice bardzo tęsknią za Tobą,trzymają się jakoś,ale cierpią po cichu.Boję się szczególnie o mamę,ale wiem,ze żyje nadzieją na ponowne spotkanie z Tobą...kiedyś tam...Tak jak ja...A Tomek?Powtarza,że nie radzi sobie bez Ciebie...Wybaczamy więc wszystko jak chrześcijanie wybaczać powinni,ale nie zapominamy.Może gdyby...?Ale Ty pewnie niczego nie żałujesz...</p> <p>Śpij spokojnie,czekaj na nas wraz z naszą babcią...</p> <p>Kochamy Cię...</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>"Ktoś tutaj był i był,a potem nagle zniknął</p> <p> i uporczywie go nie ma..."</p> <p>Miłość nigdy nie umiera...</p>


12yrs

<p>Ewuniu...</p> <p>Dziś pierwszy dzień wiosny...</p> <p>Kochamy Cię wszyscy siostrzyczko moja...</p>


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

Siostra


12yrs

Image chosen by user

Ewa Sz.- pamiętam o Tobie.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>PSALM 104</p> <p>"Jest bowiem coś,co się przytrafia synom ludzkim,i coś,co się przytrafia zwierzęciu,a przytrafia im się to samo;jak umiera ono,tak i on umiera;i wszyscy mają jednego ducha.Wszyscy idą na jedno miejsce.Wszyscy powstali z prochu i wszyscy do prochu wracają.(...)"</p> <p>"Umarli Twoi ożyją.Zwłoki ich powstaną.Przebudżcie się i wydawajcie radosne okrzyki,mieszkający w prochu!Bo ziemia urodzi nawet tych,którzy są bezsilni w śmierci(...)"</p> <p>Wg Biblii Tysiąclecia</p>


12yrs

Image chosen by user

E.S.-​pamiętam.


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

E.S.-​pamiętam.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam.E.​S.


12yrs

Image chosen by user
<p>Żyjesz w naszych sercach Ewuniu...</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam. E.S.


12yrs

Image chosen by user
<p>Dla Ciebie...</p>


12yrs

End of content

No more pages to load