EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user
<p>Kochanie...</p> <p>Śpij spokojnie Ewuniu...</p> <p>Rodzice i siostra</p>


12yrs

Image chosen by user

Grażyna-​sio​stra


12yrs

Image chosen by user
<p>M<span>iłość nie kończy się u bram śmierci, żyjesz Kochanie w naszych sercach i w pamięci...</span></p> <p><span>Kochać Ciebie było łatwo,zapomnieć niemożliwe...</span></p> <p><span>Rodzice i siostra</span></p>


12yrs

<p>Kochać Ciebie było łatwo,zapomnieć niemożliwe...</p> <p>Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjesz Kochanie w naszych sercach i pamięci...</p>


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​13 m-cy.E.S.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

<p>Zawsze jesteś razem z nami Ewuniu...</p> <p>Kochamy Cię bardzo...</p>


12yrs

Image chosen by user

Rodzice i siostra


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam...​​E.S.


12yrs

Image chosen by user

pamiętam.E.​S.


12yrs

Image chosen by user
<p>Niezapominajka</p> <p>Dla Ciebie...</p>


12yrs

Image chosen by user

Maria z Łodzi


12yrs

Image chosen by user
<p>Co Ewa by nam powiedziała...</p> <p>Wczoraj minęła pierwsza rocznica Twojej śmierci. Akurat tak się się złożyło, że rok temu byłam świadkiem i uczestnikiem tego wielkiego cierpienia i rozpaczy jakie spłynęło na Twoich bliskich. Pamiętam dobrze ten dzień, kiedy odeszłaś...Wiedz Ewuniu, że masz wspaniałą rodzinę. Oni tęsknią za Tobą ogromnie, ale ja wiem co Ty byś im powiedziała, tak po swojemu:</p> <p>..."Nie martwcie się Kochani...spotkamy się wszyscy, bo doświadczyłam, że śmierć nie jest naszym końcem lecz początkiem...Myślcie częściej o sobie, dbajcie o siebie nawzajem, o zdrowie. A zło dobrem zwyciężajcie...​Spot​kamy się na pewno dziewczyny! I mamusiu i tato! Olimpia ukochana córeczko jestem tak z Ciebie dumna. Wspaniale wychowujesz mojego Milana. Jesteś bardzo dzielna! A Tomek niech się weźmie wreszcie w garść i przestanie mazac i żeby dbał o serce. Nie żałuję ani minuty ze swego życia, noo może tylko tego, że za mało czasu spędzałam z Wami...Ila, a Ty też się nie poddawaj złym nastrojom, no coś Ty siostra. Te kłopoty co masz (wiesz o co chodzi) to pikuś, dasz radę dziewczyno! Dziękuję, że pamiętacie o mnie nawet tutaj. Jakoś nigdy nie miałam czasu na internet...Głowa do góry! Do zobaczenia!"...</p>


12yrs

Image chosen by user

pamiętam-E.​S.


12yrs

Image chosen by user
<p>ZA PAMIĘĆ...Za wszystkie wpisy na stronie poświęconej pamięci Ewy,serdecznie Wszystkim DZIĘKUJEMY...</p> <p>"Niech Wam Bóg błogosławi za dobre i wrażliwe serce".</p> <p>Rodzina</p>


12yrs

<p>PODZIĘKOWANIA...</p> <p>Za PAMIĘĆ...za wszystkie wpisy na stronie poświęconej Ewuni-Serdecznie Wszystkim Dziękujemy...</p> <p>"Niech Wam Bóg błogosławi za dobre serce."</p> <p>Rodzina</p>


12yrs

Image chosen by user

Ewa Sz


12yrs

End of content

No more pages to load