Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Synku ,zapalam Tobie ,ostatnie w tym miesiącu... Wirtualne światełka mej pamięci i miłości... Śląc do Ciebie mój Aniołku... Śpij w pokoju wiecznym*********** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Pięknemu motylowi... Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążył do gwiazd! Pozostał smutek, i ból przeraźliwy.... Dlaczego tak się stało ? Dlaczego życie nasze...to wegetacja ? Światełka naszej wielkiej miłości... Ślemy do Ciebie nasz Kochany Robercie... ❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Twoi rodzice

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Bez Ciebie ,każdy dzień jest taki sam... Nigdy nie będzie tak jak dawniej... Brakuje mi Twego śmiechu ,optymizmu , planów marzeń...naszych rozmów... A teraz tylko mogę zapalić wirtualne światełka z moją miłością i nadzieją... Robercie śnię o Tobie i tęsknię... Śpij mój Aniele opieki... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie kochany... Refleksja i nostalgia... Towarzyszy mi każdego dnia ... Brakuje mi Twojej odpowiedzi... Wiem,że kiedyś wszystko mi powiesz... Teraz Jesteś tak daleko....a ja ciągle łzy ronię... Zapalam światełka mej wiernej matczynej miłości... Śląc do Ciebie .... z nadzieją******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ***K.C.S.C.S********​​**** Twoja mamcia

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Sobotnie ,smutne światełka pamięci Dla Ciebie Synku Ukochany... Mój Aniołku ,źle mi bez Ciebie... Ile mam jeszcze żyć w bólu,tęsknocie i łzach ??? Wiem,że Jesteś blisko mnie...nas... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Cóż mi z pięknych dni? Cóż, że słońce lśni? Cóż, że piękny jest świat... Jak Ciebie Synku ...bardzo brak :( Już nigdy nie będzie,tak jak dawniej...:( Miłość do Ciebie ,przezwycięży ten czas... Światełka miłości,tęsknoty,​bó​lu i łez... Ślę do Ciebie ROBERCIE UKOCHANY... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Znowu kolejny smutny 150-ty miesiąc... Z każdym miesiącem,ból wraca i tęsknota... Dlaczego muszę żyć tylko wspomnieniami ? Dlaczego nie Jesteś z nami...DLACZEGO SYNKU ??? Twoje fotografie...z których się uśmiechasz... To wszystko za mało !!! Ofiaruję Tobie w tym trudnym dniu,moją wieczną miłość.. Zapalam światełka mej pamięci i nadziei... Tobie Synku Ukochany...Śpij i Śnij Aniołku w niebie******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie,zapalam światełka... Mej wiernej pamięci i miłości... Śląc do Ciebie mój Ukochany... Mając ciągle nadzieję,że kiedyś... Będziemy razem.... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** ....Tak jak dzień...nastaje po nocy, Tak życie,naradza się ze śmierci Niewzruszona pozostaje tylko miłość Ona nigdy nie umiera... Zapalam sobotnie światełka mej miłości i nadziei... Dla Ciebie mój Robercie ...SYNKU... Proszę ,Aniołku czuwaj dzisiaj w powrocie do domu... Ty Wiesz o kim piszę... K.C.S.B.M. NA ZAWSZE... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie nasz Synku ... Zapalam w ten upalny dzień... Smutne światełka mej pamięci... Tęsknota,wspomnienia i ból... To wszystko jest w mym sercu... Kocham Ciebie całym matczynym sercem.. ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie, Synku kochany... Moje myśli o Tobie,są we mnie ... Przez cały czas... Gdy wstaję rano,w południe... Gdy wieczór zapada i idę spać... Jesteś w mym sercu i zawsze tak będzie... Kochałam ,Kocham i Kochać będę... Do czasu ,kiedy spotkamy się******* Światełka miłości...wiary...​n​adziei... Ślę do Ciebie*******mój na zawsze******* ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** W ten kolejny,upalny dzień... Zapalam Tobie Robercie... Kolejne ,pełne mej miłości... Światełka wiernej pamięci... Synku ,Ty Powinieneś Żyć... Byłeś wspaniałym Synem,Bratem,​Wujkie​m,Szwagrem... Dlaczego Zostałeś zabrany przez Boga ??? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mamcia

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Proszę Robercie czuwaj,Ty Wiesz nad kim... Aby szczęśliwie dojechali do celu... A ja zapalam tysiące światełek miłości i tęsknoty By wiecznie otulały Ciebie i Twoją Duszyczkę******* Kocham Ciebie tak bardzo...i zawsze tak było,jest i będzie..... ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejny upalny dzień... A Ty Robercie w tej zimnej mogile... Tak mi Ciebie żal...dlaczego Ty Synku Ukochany ? Kiedyś poznam od Ciebie ,całą prawdę ! Synku ,żadne słowa nie wyrażą mego bólu... Światełka miłości i wielkiej nadziei... Posyłam tam wysoko..............​​..do nieba........... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Dziękuję Robercie za dzisiejszy dzień... Już nie mam wątpliwości ,że mi Pomagasz... Czuję Twoją obecność,każdego dnia... I bardzo pragnę ,choć na chwilę... Przytulić Ciebie ...Pozwól mi Synku... Światełka mej wielkiej wdzięczności i miłości... ślę do nieba...a one niech nigdy nie gasną******* Kocham Ciebie i zawsze tak będzie.... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Słoneczne światełka mej miłości,nadziei,​tęs​knoty... Ślę do Ciebie Robercie... Ty w tej zimnej mogile... A ja ogrzewam Twoją duszyczkę... Gorącym sercem... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Niebo zapłakane deszczem ... A Ty tak daleko... Ile jeszcze mam czekać ? Tęsknię za Tobą Robercie******* Światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie mój Ukochany*** ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** SYNKU UKOCHANY ** Gwiazdy na niebie... Mówią za Ciebie... Że Jesteś...że Żyjesz... Wśród nas.... którzy Cię znali... I tak bardzo kochali....Kochają i Kochać będą... SYNKU ,Niebo jest teraz Twoim domem.... A nasz dom pusty :( Zapalam Robercie światełka miłości i nadziei ... Wierząc,że kiedyś będziemy w Twoim domku...czekam... ❤️☀+++❤️☀+++❤️☀ ** MOŻE TO SEN ? ** NIE ! *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
*♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *♥* *** SYNKU UKOCHANY *** Pamiętam Twą uśmiechniętą twarz... Pamiętam wir i natłok wspólnych wydarzeń... Pamiętam idąc cmentarzem, o Twych planach do spełnienia... Dziś te plany, przysypała ziemia... Zostały wspomnienia i czas nieubłagany Ten czas co zabija i nie leczy rany... Choć nie ma Ciebie z nami... To Żyjesz w naszych sercach... Robercie Ukochany******* Światełka i pamięć ,będzie wiecznie trwać... *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *♥* **KOCHAĆ CIEBIE BYŁO ŁATWO... ZAPOMNIEĆ-NIGDY...** TWOJA mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... światełka na dobrą noc... Śpij moje Kochanie... Ból i tęsknota... rozrywa moje serce******* Bądź mą nadzieją Synku Ukochany******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wieczór zapada... Tak jak moje serce... Które bardzo tęskni i płacze za Tobą Robercie... Morze łez wylanych...a Ty wciąż tak daleko... Synku,brak słów by wyrazić mój ból... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... Światełka mej miłości i nadziei ,ślę tam daleko... do Ciebie ROBERCIE************​​****** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** W nowym tygodniu,zapalam Tobie Robercie... Pełne miłości i tęsknoty,światełka pamięci... A ich blask,niech rozświetli Twoją drogę do nieba... Śpij mój Ukochany Synku******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie ,Synku Kochany... Zapalam światełka mej wiecznej pamięci... Za wczorajszy ,dzisiejszy dzień... Mając nadzieję ,że Jesteś tam daleko... Szczęśliwy.... Lecz ja ciągle czekam na nasze spotkanie... Kochałam...Kocham...​​Kochać będę Ciebie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** ROBERCIE...SYNKU...*​​* Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zaczyna się weekend... Miałbyś na pewno ,jakieś plany... Życie nasze ,powoli się toczy... A ja spoglądam w niebo, a wokoło tylko obłoki... Moje serce ciągle Ciebie woła...i nic...cisza... Robercie mój Kochany...Dlaczego Ty ? Nigdy nie pogodzę się z tym...Ty powinieneś Żyć ! Tysiące światełek zapalam Tobie Aniołku... Z wiarą i nadzieją ...na nasze spotkanie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **KOCHAM CIEBIE** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

End of content

No more pages to load