Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie Kochany... ciągle nie mogę uwierzyć... że Jesteś tak daleko od nas... ile to jeszcze potrwa ? Mam nadzieję , że będziemy razem... Tylko kiedy Synku ? Światełka miłości i nadziei ... Ślę do Ciebie Aniołku Ukochany***** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie,nasz Synku Ukochany... Jak mamy żyć bez Ciebie ? W naszych sercach Jesteś...i Byłeś... A to już 149 miesiąc bez Ciebie Aniołku******* Żeby łzy mogły wskrzeszać...Byłbyś z nami...! Kochamy Ciebie Robercie z całych rodzicielskich sił.... Zapalamy światełka ,smutne ...ku Twojej czci... Śpi nasze serce Kochane... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU NASZ ********** Twoi rodzice

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♨️+++♨️+++♨️+++♨️ ** SYNKU UKOCHANY ** „Boże zabierasz Tych, co serca mają szlachetne... A Ci bez niego po ziemi stąpają. Dlaczego śmierć musiała rozdzielić ? Tych............ Którzy tak bardzo się kochają” Synku to niesprawiedliwe ! Światełka do nieba ślę do Ciebie Robercie Kochany... ♨️+++♨️+++♨️+++♨️ *** K.C.S.B.M*** NA ZAWSZE..............​​... Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Słoneczne światełka mej miłości Ślę do Ciebie Robercie,Synku Ukochany... Tuląc Ciebie w myślach ...a łzy na policzku... Oznajmiają moją wieczną miłość i ból... Śpij Mój Aniołku... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **K.C.S.C.S.** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Czwartkowe światełka pamięci, miłości ,tęsknoty i żalu... ślę do Ciebie mój Robercie Ukochany... Dlaczego ta pustka... tak bardzo boli...? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Syneczku Kochany ,zapalam Tobie Aniołku światełka mej wiernej pamięci i miłości... I ślę do Ciebie ....do nieba... DZIĘKUJĘ TOBIE ZA DZISIEJSZY DZIEŃ ŻE MI POMOGŁEŚ I JEST DOBRZE... Robercie wszystkie moje prośby do Ciebie... Spełniasz pozytywnie... Tak było jak Żyłeś i Jest nadal,chociaż Jesteś tak daleko... KOCHAM CIEBIE SYNKU Z KAŻDYM DNIEM BARDZIEJ... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU DLACZEGO TY ? ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Popołudniowe światełka mej miłości i pamięci dla Ciebie mój Ukochany... Bardzo Ciebie Kocham i tęsknię z każdym dniem więcej... Ten czas będzie trwać tak długo... dopóki los połączy nas na wieki... Czekam Robercie na to spotkanie....KOCHAM NA ZAWSZE... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Żyłeś tak krótko, tak szybko.... Ciekawy życia.... Chciałeś zmienić Świat.... Ktoś zdmuchnął ogień, ze świecy Twego Życia.... Tym samym nie dał Tobie szans.... Pięknemu motylowi... Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążył do gwiazd! Pozostał smutek, i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?! Dlaczego życie nasze...to wegetacja ? Światełka naszej wielkiej miłości... Ślemy do Ciebie nasz Kochany Robercie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** A MOŻE TO TYLKO SEN... NIESTETY ....TO SMUTNY FAKT :( ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Żyłeś tak krótko, tak szybko.... Ciekawy życia.... Chciałeś zmienić Świat.... Ktoś zdmuchnął ogień, ze świecy Twego Życia.... Tym samym nie dał Tobie szans.... Pięknemu motylowi... Ucięto skrzydła! Nim wznieść się zdążył do gwiazd! Pozostał smutek, i ból przeraźliwy.... Dlaczego stało się tak?! Dlaczego życie nasze...to wegetacja ? Światełka naszej wielkiej miłości... Ślemy do Ciebie nasz Kochany Robercie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** A MOŻE TO TYLKO SEN... NIESTETY ....TO SMUTNY FAKT :( ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Drogę do Ciebie wskaże nam Bóg Będziemy nią podążać Gdy przyjdzie czas,spotkamy się Weźmiemy Cię w ramiona.... Na zawsze już razem... Bo naszej miłości śmierć nie pokona!!! Światełka naszej wiernej miłości i pamięci zapalamy dla Ciebie Robercie Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** JESTEŚ W NASZYCH SERCACH ROBERCIE,NASZ ANIOŁKU******** Twoi rodzice...

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Długo mnie tutaj nie było... Robercie Ty widzisz wszystko... W moim sercu Jesteś w każdej sekundzie... Bardzo Ciebie Kocham i tęsknię... Po raz kolejny ,dziękuję za Twoją troskę... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój KOCHANY...na zawsze... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ **NA ZAWSZE TY JESTEŚ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **ROBERCIE UKOCHANY** Odszedłeś już z tego świata. I nie wrócisz tu. Dlaczego Ciebie tu nie ma ? Kiedy potrzebuje Cię. Myśli tyle chodzi po głowie. Tak wiele powiedzieć bym chciała. Czemu los mnie tak ukarał? Czemu odebrał mi Ciebie? Łez wiele wylałam. Jednak Ciebie nie odzyskałam. Światełka mej miłości i nadziei ślę do Ciebie Synku...do nieba... Bo jutro już kolejny 148 miesiąc... jak nas Opuściłeś....:(:(:( ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Kochany Synku ,Ty wiesz dlaczego będę mniej na tej stronie... Nie smuć się Kochanie... Zawsze Jesteś w moim sercu i miłości... Kochałam..Kocham...i Kochać będę... Światełka mej miłości i głębokiej nadziei... Zapalam Tobie Robercie...SYNKU... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie mój Aniołku... Światełka pamięci za wczorajszy i na dzisiejszy dzień... Dziękuję za pomoc ,którą mi Dajesz... Kocham Ciebie całym sercem... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **POKÓJ TWEJ DUSZY** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie ,światełka pamięci na dzisiaj i poprzednie dni .... pragnę ,by dotarły do Ciebie... ogrzewając Twoje serce ,moją miłością... Tak za Tobą tęsknię... Wróć proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **KOCHAM CIEBIE** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie Kochany,dziękuję za pomoc w dzisiejszym dniu... Wszystko poszło dobrze...dzięki Tobie Synku... Czy ja z moimi prośbami,pozwalam Tobie zasnąć ? Twoja troska przerasta moje dążenia... Zawsze tak było...a teraz ...brakuje mi słów By dziękować TOBIE KOCHANY SYNKU ****:( Światełka mej wiernej pamięci i miłości... oraz nadziei ...ślę do Ciebie mój Jedyny !!! :( ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** KOCHAŁAM,KOCHAM ** I KOCHAĆ BĘDĘ ** Twoja Mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** W kolejnym tygodniu,zapalam Tobie Robercie,światełka mej miłości... otulone modlitwą za spokój Twej Duszy... śląc do nieba...do Ciebie Ukochany na zawsze**** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Zapłakane niebo .... Tak jak moje serce... Nie mogę pojąć ,dlaczego nie Jesteś z nami... Robercie,Synku mój Ukochany :( Zapalam sercem światełka mej miłości i tęsknoty ...śląc prosto do Ciebie ******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Chociaż słoneczko pięknie świeci... To nie zmienia mojej tęsknoty... Żyć wspomnieniami...to za mało... Wróć do nas Robercie Kochany... Światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie...tam wysoko... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.B.M. ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** I znowu ta okropna środa... Znowu powracają tragiczne wspomnienia... Robercie mój Kochany...dlaczego to Ciebie spotkało ? Ile jeszcze łez,będzie wylanych... Nie potrafię inaczej....wybacz mi Synku... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei... ślę do Ciebie mój Ukochany....******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Moje dziecko ukochane... Serce moje łzami zalane... Co mam Tobie życzyć... W tak pięknym dniu ...DNIU DZIECKA... Raduj się tam daleko...jak kiedyś na ziemi... Ja Robercie ,będę wspominać , jak było pięknie kiedyś .. Kocham Ciebie całym matczynym sercem.. Światełka z głębi serca...ślę do Nieba...żyjąc nadzieją... s♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤​​️♣ ** ROBERCIE...K.C.C.M.​​S. ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Robercie,wiem że już nie Przyjdziesz do mnie z bukietem kwiatów ..., szczerymi życzeniami ..i z Twoim uśmiechem... tak mi Ciebie brakuje...tak mi smutno...:( Ja tylko mogę zapalić światełka mej miłości i nadziei...,że kiedyś , nas czas połączy...tylko kiedy ? ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY ** TWOJA MAMA

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** ... Dziecko to słońce i radość... Dziecko to największy skarb..... Gdy zbyt szybko zgaśnie jego płomień.... Nasze serca ogarnia rozpacz, smutek i żal.... Z każdym dniem boli bardziej..... Robercie ,zapalam niedzielne światełka mej miłości i nadziei ...pragnąc ,że dotrą do Ciebie... ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ***** K.C.S.B.M. NA ZAWSZE ***** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejny smutny miesiąc - 147 ********* kiedy nas Opuściłeś... Utulony snem wiecznym...​Spoczywa​sz w ciszy.... Robercie,serce Twe , z serc naszych wyrwane... na zawsze ból ,żal,tęsknota ....zostanie... Synku ,zapalam światełka mej miłości i nadziei dla Ciebie Kochany*************​​****************** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.B.M. ** TWOI RODZICE

B.J.N.


6yrs

End of content

No more pages to load