Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Światełko pamięci

M.K


5mos

Image chosen by user
Światełko pamięci

N.


8mos

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ♨❤️ Pamięć i światełka zapalam (*)(*) Tobie Aniołku w Niebie******(*)(*) Pokój Twej Duszy **********(*)(*) ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ♨❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ SYNKU UKOCHANY ANIOŁKU... Kolejny dzień tygodnia 26.02.2025 A ja tęsknię za Tobą Robercie... Nie mogę powiedzieć dzień dobry... Tylko powiem Tobie czekam... Zapalam światelka mej wielkiej miłości i nadziei*** I ślę mój Ukochany Robercie ******* Daleko...gdzie teraz Jesteś ******* Śpij mój Aniołku w krainie ciszy******* Kocham i tęsknię******* ❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ SYNKU UKOCHANY ANIOŁKU...

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Dzisiaj 20 luty.... I Twoja 17-ta rocznica śmierci(*)(*)(*)(*)(​​*)(*)(*)(*)(*)(*)(*​)​(*)(*)(*)(*)(*)(*)​..​. Trudno mi pojąć , że już Ciebie nie ma... Wspomnienia pozostały ,miłość,ból,​tęsknot​a,łzy..... Tak bym chciała przytulić Ciebie,zrobię to,jak się spotkamy...tylko kiedy ? Teraz zapalam światełka mej wielkiej miłości i tęsknoty******* I wraz z modlitwą i nadzieją ślę do krainy wieczności**********​​******* ŚPIJ MÓJ ROBERCIE UKOCHANY************​​***** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️SYNKU UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
❤️*❤️*❤️*❤️ ❤️SYNKU❤️ Robercie Ukochany... Dawno nie byłam tutaj.... Ty wszystko widziałeś... I mi pomagałeś...Dziękuję Synku Ukochany...❤️ I te Walentynki ...:(:(❤️ Kocham Ciebie do utraty sił...❤️ Światełka miłości ,nadziei i Walentynkowe*❤️* Ślę prosto tam,gdzie Anioły są❤️ Spoczywaj Robuniu w pokoju ciszy******* .❤️*❤️*❤️*❤️ ❤️ROBUNIU ❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
+♨️❤️♨️+++♨️❤️♨️+ +SYNKU UKOCHANY+ Wtorkowe światełka mej wielkiej miłości i nadziei* Tobie Robercie zapalam i ślę tam gdzie Jesteś*** Czuwaj nad Twoją siostrą,bo bardzo się męczy... W chorobie grypy,miej Asiunię pod Twoją opieką.. Kocham Ciebie i Asię ...................!​​! +♨️❤️♨️+++♨️❤️♨️+ +SYNKU UKOCHANY+

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
+♨️❤️♨️+++♨️❤️♨️+ +SYNKU UKOCHANY+ W Niedzielę Matki Bożej Gromnicznej Zapalam Tobie Robercie,Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* I wraz z modlitwą ślę tam daleko.....daleko...​​******* Gdzie teraz Jesteś******* +♨️❤️♨️+++♨️❤️♨️+ +SYNKU UKOCHANY+

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany....❤️ Wiesz o czym marzę ,za kim,tęsknię,co czuję...❤️ Jest mi ciężko bez Ciebie....❤️ Pomóż mi proszę Robercie Ukochany... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei...*******❤️ Tobie zapalam i ślę do wieczności******* Śpij i Śnij Robuniu Ukochany*******❤️❤️ ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Środa ...okrutna środa ******* Zawsze przypomina ,że Odszedłeś******* Robuniu w moim ❤️sercu zawsze Jesteś******* Światelka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Synku zapalam i ślę ...daleko******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Robuniu widzisz jak szybko minął miesiąc ... Nastał 20 Styczeń..- to 203 miesiąc, w którym Zabrakło mi Ciebie ...Synku Ukochany ******* Śpisz..w dalekiej odchłani.******* A ja modlę się za Ciebie * i łzy słone ronię ***** Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam dla Ciebie Robercie mój Aniele******* I ślę ...................​​daleko..............​​.....**************​* Bądź szczęśliwy i radosny,będąc blisko Boga****** Twój Tato ,przytuli Ciebie******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Niedzielne światełko zapalam******* I wraz z modlitwą******* Ślę do Nieba ******* Bo tam teraz Jesteś******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Tak zimno jest wokoło... Niskie temperatury...​zmarz​łam okrutnie... Byłam u Januli ,potem u Ciebie Kochanie... Za oknem deszcz,wiatr,alerty pogodowe.. Zapalam Tobie Robercie światełka mej miłości i nadziei...i wraz z modlitwą...Ślę do Nieba... Przytul, pocałuj,Tatusia Twego... By poczuł moją miłość ,Ukochany Synku.... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Tak pięknie jest wokoło... Śnieg pokrył ziemię... Ty Synku widzisz z góry... Światełko mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam******* I ślę ,tam gdzie teraz Jesteś******* Kochać i tęsknić,nigdy nie przestanę******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Sniłeś mi się w nocy... Byłeś taki uśmiechnięty... Byłeś u babci Helenki,która też była uśmiechnięta Chodziliśmy po ogrodzie,​rozmawiali​śmy... Natępnie zaproponowałeś mi by odwiedzić kolegę Poszliśmy ...nawet MIKI był z nami.. I się obudziłam,nigdy nie zapomnę tego snu... Kocham Ciebie Robercie Ukochany******* Światełka mej miłości i nadziei****** Tobie Syneczku zapalam****** I ślę do krainy radości******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Niedzielne światełko mej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* i ślę do Ciebie....Gdzie jesteś *******??? Kocham tak na ile mam sił******* A jak Twój Tata,jesteście blisko ??******* Śpij i Śnij Robercie ukoisz moje łzy******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany.... zapalam Tobie Noworoczne światełko ******* mej miłości i nadziei***** I wraz z modlitwą ślę do Nieba************** Mam nadzieję że 2025 będzie lepszy******* Proszę o Twoją pomoc Robuniu ******* KOCHAŁAM...KOCHAM.I KOCHAĆ BĘDĘ... Bądź razem z Tatą ******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany.... Ostatnie światełko mej miłości i nadziei***** W ostatni dzień roku 2024***** I wraz z modlitwą ślę do Nieba******* Dobrze że się kończy,okropny rok******* Mam nadzieję że 2025 będzie lepszy******* Proszę o Twoją pomoc Robuniu ******* KOCHAM...KOCHAM.I KOCHAĆ BĘDĘ... Bądź razem z Tatą ******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Syneczku Ukochany.... Ostatnie światełko mej miłości i nadziei***** W ostatni dzień roku 2024***** I wraz z modlitwą ślę do Nieba******* Dobrze że się kończy,okropny rok******* Mam nadzieję że 2025 będzie lepszy******* Proszę o Twoją pomoc Robuniu ******* KOCHAM...KOCHAM.I KOCHAĆ BĘDĘ... Bądź razem z Tatą ******* ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ W ostatnią Niedzielę Grudnia ..... Zapalam światełka mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu Ukochany******* I z kolędą ,modlitwą ślę do Nieba******* Bądż szczęśliwy i wspólnie z twoim Tatą Radujcie się moi Ukochani... Kocham Ciebie ROBERCIE z całych sił... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ W drugie święto Bożego Narodzenia Bądż szczęśliwy i wspólnie z twoim ojcem Radujcie się moi Ukochani... Światełka mej miłości i nadziei ... I z modlitwą , kolendą ślę do Nieba... Ślę ...daleko...i wysoko... Kocham Ciebie ROBERCIE z całych sił... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ W pierwsze święto Bożego Narodzenia Bądż szczęśliwy i wspólnie z twoim ojcem Radujcie się moi Ukochani... Światełka mej miłości i nadziei ... I z modlitwą , kolendą ślę do Nieba... Ślę ...daleko...i wysoko... Kocham Ciebie ROBERCIE z całych sił... ♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨️❤️♨️♨​​️❤️♨️♨️❤️♨️ ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
........... ⋱ ⋮ ⋰ .......... .⋯✰ ⋯ ............ ⋰ ⋮ ⋱ ……… ...*•♥•* …… ... *♥♫♫♥*'. … .... *♥•♦♫••♥* ..... *♥☺♥☺♥☺♥* .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ' .............../█...​​....... Robercie Ukochany... Kolejna 17-ta wigilia bez Ciebie Ukochany******* Smutna jestem ,że Ciebie brakuje...i płaczę Od rana tak jak niebo płacze******* Kocham CIEBIE Jako matka ******* Ciężko będzie,bo Twojego taty też nie będzie Bądżcie razem ....moje Aniołeczki... Synku tylko światełka wigilijne ślę do Nieba**** Wiem że to mało...za to smutku i łez jest dużo**** (*)(**)(*)(***)(*)(*​​**)(*)(***)(*)(***)​(​*)(***)(*)(***)(*)

Twoja mama


1yr

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Robuniu widzisz jak szybko minął miesiąc ... 20 Grudzień..- to 202 miesiąc, kiedy nas opuściłeś... Ciężko jest żyć wspomnieniami... Łzy ocierać, trwać w tęsknocie i bólu... Mam to wszystko w sercu ❤️mym... I czekać cierpliwie... Zapalam światełka mej miłości i nadziei***** I ślę do krainy w której Jesteś******* Bądź szczęśliwy u boku PANA ... Przytul się do Januli ❤️ .۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩​​*۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️

Twoja mama


1yr

End of content

No more pages to load