Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ *** SYNKU UKOCHANY *** Kiedy Ciebie nie ma... Smutny jest ten świat... Oczy bledną od łez... I serce ciągle smutne... Robercie ,pomóż mi Ciebie odnaleźć... Zapalam od serca,światełka miłości ... I ciągłej nadziei ...śląc do Ciebie Synku mój Aniołku... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️♨​​️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Tych łez nie zliczy nikt... Te łzy są w sercu mym... Zawsze tak będzie Synku... Bo serce matki umiera ostatnie... Dzisiaj w tym kolejnym ,bo już 152 miesiącu... Kiedy Odszedłeś od nas...serce bardzo boli... Tęsknota, żal ,cierpienie, wspomnienia... To co mi pozostało....​DLACZE​GO TY ??? Robercie zapalam światełka mej miłości i nadziei... Z wiarą ,że dotrą do Ciebie...MÓJ ANIELE******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ***** K.C.S.C.S.***** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Już nigdy nie będzie tak jak dawniej... Wspomnienia w mym sercu zostały... Smutek jest z każdym dniem większy... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem... Robercie Ukochany ,zapalam sobotnie światełka... Mej miłości i nadziei ... Z wiarą że kiedyś nas los połączy...ale kiedy ? ❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
15.10.2020 r. DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO ****** Synku Ukochany zapalam Tobie smutne światełka naszej miłości i pamięci w tym szczególnym dniu... Kochać Ciebie będziemy zawsze.... Czuwaj z góry nad nami...tak jak do tej pory... Śpij nasze serce ukochane******* Twoi rodzice

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Zapalam Robercie światełka mej wiernej pamięci i miłości... na kolejną smutną środę******** Ile ich jeszcze będzie...? Kocham Ciebie Synku z całych matczynych sił... ❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** JESTEŚ W MYM SERCU ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Codziennie szukam ... Twych oczu kochanych... Najpiękniejszych i roześmianych... Każdego dnia zadaję to samo pytanie... Dlaczego CIEBIE to spotkało... Dlaczego Twoje życie tak krótko trwało... Synku ,to nie ta kolejność odchodzenia... Z serca mego,zapalam światełka miłości i nadziei... Dla Ciebie Ukochany ******* ❤️❤️ ❤️+++ ❤️❤️ ❤️ *** K.C.S.C.S. *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapłakane deszczem ,zapalam światełka mej pamięci i nadziei... Dla Ciebie Robercie ukochany... Kochać Ciebie ,było łatwo... Stracić...nigdy... Jesteś w mym sercu , na zawsze ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨ ** SYNKU UKOCHANY ** Wieczorne światełka mej pamięci... Ślę do Ciebie mój Synku Ukochany... Śpij moje serce utęsknione ... Kochałam...Kocham i Kochać będę Ciebie... ♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨ ** SYNKU UKOCHANY ** Przemawiasz do mnie milczeniem... Ciszą nieobecności i sercem zranionym na zawsze… Dziś Krzyczysz wspomnieniem...​chwi​lami przeżytych wrażeń i planów... Co Twoje było kiedyś...moje pozostało... Dzisiaj pozostało wspomnienie i fotografie... Tak drogie było życie Twe ... A tak szybko odebrane…Dlaczego Ty ?!?! Światełka otulone mą wielką miłością.... Ślę do Ciebie Robercie Ukochany******* ♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨ ** NA ZAWSZE W SERCU MYM ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** SYNKU UKOCHANY ** Zapłakane deszczem , smutne światełka pamięci i nadziei ... dla Ciebie Robercie ...mój Synku ******* Kochać Ciebie ,nigdy nie przestanę... Jesteś w mym sercu ...po wieczny czas... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ *** K.C.S.C.S. *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Synku Ukochany ,światełka mej wiernej pamięci i miłości.... za wszystkie dni mej nieobecności... Robercie ,Ty wiesz dlaczego.... Śpij w spokoju wiecznej ciszy... A moje myśli ,są przy Tobie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... Miłosne światełka mej pamięci... Z nadzieją ,że kiedyś będziemy razem... Śpij mój Aniołku Kochany******* Bardzo mi Ciebie brakuje.... Bądź ukojeniem mego serca...proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Obłokiem zawsze Bądź... Słońcem, które nigdy nie zachodzi.... Otulaj nas nadzieją ... Miłością, która nie odchodzi.... My codziennie , w myślach otaczamy.... Ciebie......WIELKĄ MIŁOŚCIĄ ...... Światełka miłości i nadziei ,ślemy... Do Ciebie Robercie Ukochany******** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Robercie słoneczne światełka... mej wiernej pamięci i nadziei... śląc myślami , do Ciebie Aniołku Ukochany... Śpij w tym lepszym świecie wieczności******* A ja w zadumie i tęsknocie ciągle myślę... O Tobie***************​​************** ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Niedziela i Twoja kolejna miesięcznica... 151 miesięcy i ta ciągła cisza... Gdzie Jesteś Robercie ? Wiem ,że daleko... Wczoraj wspominaliśmy Ciebie , jak to było 15 lat temu...? Było wesoło i były łzy...ale łzy szczęścia...! Tulę do mego serca , pełnego bólu i żalu... Dlaczego to Ciebie spotkało ? Kocham Ciebie całym matczynym sercem... Światełka miłości i nadziei... Ślę w ten daleki świat wieczny******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** K.C.S.C.S.** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ *** SYNKU UKOCHANY *** W każdej chwili i o każdej porze... Jesteś Robercie przy mnie... Jestem ja przy Tobie... Zawsze tak będzie... Ja czekam na nasze spotkanie... Zapalam jasne,pełne miłości... Światełka mej wiernej pamięci... Śpij mój Aniołku Kochany******* ˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ *** SYNKU UKOCHANY *** W każdej chwili i o każdej porze... Jesteś Robercie przy mnie... Jestem ja przy Tobie... Zawsze tak będzie... Ja czekam na nasze spotkanie... Zapalam jasne,pełne miłości... Światełka mej wiernej pamięci... Śpij mój Aniołku Kochany******* ˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ ++˜”*°•♥•°*”˜ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Światło nadziei, które płonie... Ukoić może to rozstanie... I wciąż splecione w bólu dłonie... Znów będą czekać na to spotkanie.... Moja pamięć będzie wiecznie trwać... Bo bardzo tęsknię za Tobą Robercie... Wspomnienia ...to za mało... :( ❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️*❤️ **ŚWIATEŁKA MEJ MIŁOŚCI** Twoja mami

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie , kolejny tydzień... Chociaż słoneczny lecz ciągle smutny... Co mogę zrobić dla Ciebie,bym mogła Cię odzyskać ? Wiem,że to tylko marzenia... Żyję nadzieją ,że razem będziemy znowu szczęśliwi... Światełka mej miłości i tęsknoty... Ślę do Ciebie Synku Ukochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Sobotnio-niedzielne światełka mej miłości i nadziei.... ślę do Ciebie Synku Ukochany... Śpij w pokoju gdzie zawsze świeci słońce... Kocham Ciebie Robercie.... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Budząc się rano,otwieram oczy... Me myśli biegną do Ciebie... 43 - lata... Miałbyś Robercie ... Jak Byś wyglądał teraz Kochanie...? Leciutki szron na głowie...i wzrok taki sam... Uśmiech na twarzy i Twój optymizm i Twoje plany... Synku ,Komu tam Jesteś Potrzebny...? Tu na ziemi ,jest Twoje miejsce...! Stało się inaczej...nie z Twojej woli... Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... Światełka mej bezgranicznej miłości******* Ślę do Ciebie .... tam daleko... w niebie.... Spoczywaj w świecie ,gdzie tylko radość i piękno istnieje... A ja...łzy słone ronię...i tęsknię za Tobą Synku Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨​​️❤️♨️❤️♨️ ** JESTEŚ W MYM SERCU NA ZAWSZE ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie... Miłosne światełka mej pamięci Z nadzieją ,że kiedyś będziemy razem... Śpij mój Aniołku Kochany******* Bardzo mi Ciebie brakuje.... Bądź ukojeniem mego serca...proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Po kilku dniach,wreszcie zaświeciło słońce... Co z tego ,że świeci,gdy moje serce,ciągle płacze... Kiedy Ciebie Robercie zobaczę,,,? Nadzieja co we mnie jest,daje mi siłę przetrwania... Światełka mej miłości i nadziei******* Ślę do nieba*******mój na zawsze Ukochany*** ❤️❤️ ❤️+++❤️❤️ ❤️ **ROBERCIE UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wtorkowe,smutne światełka pamięci... Ślę do Ciebie Robercie.... SYNKU UKOCHANY******* Smutno,źle mi ,a serce ciągle czeka i łzawi....:( Miłość i nadzieja .....to wszystko co mam.... Śpij moje kochanie******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mami

B.J.N.


5yrs

End of content

No more pages to load