Stanisław Błoński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2011
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr. inż. STANISŁAWA BŁOŃSKIEGO
długoletniego działacza samorządowego, byłego członka Rady Osiedla im. M. Kopernika i byłego przewodniczącego Rady Nadzorczej.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy SM „Osiedle Młodych” w Łodzi

Plaża

Zasmuciła nas wiadomość o śmierci
mgr. inż. STANISŁAWA BŁOŃSKIEGO
długoletniego działacza samorządowego Osiedla im. M. Kopernika.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają
pracownicy Administracji Osiedla im. M. Kopernika przy SM „Osiedle Młodych” w Łodzi

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lech Dąbski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

współczucie


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

współczucie


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Spieszmy się ...</p> <p style="text-align:justify"><em> Spóźniamy się, niestety, chociaż poeta upomina...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ciągle te same, powtarzane błędy - i natrętny, choć przecież niechciany prymat zagonionej codzienności nad Porządkiem Rzeczy: Hierarchią Wartości, Esencją Sensu Bytu...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> A potem pozostaje tylko żal,<br />że nie zdążyłem powiedzieć Człowiekowi Mądremu, Szlachetnemu, Szanowanemu,<br />a przede wszystkim - Dobremu - że taki po prostu był, kiedy był, i</em><em> już taki pozostanie...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Że to, co dobre w moim życiu zawodowym - pochodzi od Niego...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ze tak myślę niezmiennie, chociaż minęło już 38 lat... </em></p> <p style="text-align:justify"><em> I tylko nadzieja, że może się tego, mimo wszystko, domyślał...</em> </p> <p style="text-align:justify"> <em>LBD (ze smutkierm)</em></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Spieszmy się ...</p> <p style="text-align:justify"><em> Spóźniamy się, niestety, chociaż poeta upomina...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ciągle te same, powtarzane błędy - i natrętny, choć przecież niechciany prymat zagonionej codzienności nad Porządkiem Rzeczy: Hierarchią Wartości, Esencją Sensu Bytu...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> A potem pozostaje tylko żal,<br />że nie zdążyłem powiedzieć Człowiekowi Mądremu, Szlachetnemu, Szanowanemu,<br />a przede wszystkim - Dobremu - że taki po prostu był, kiedy był, i</em><em> już taki pozostanie...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Że to, co dobre w moim życiu zawodowym - pochodzi od Niego...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ze tak myślę niezmiennie, chociaż minęło już 38 lat... </em></p> <p style="text-align:justify"><em> I tylko nadzieja, że może się tego, mimo wszystko, domyślał...</em> </p> <p style="text-align:justify"> <em>LBD (ze smutkierm)</em></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lech Dąbski


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia