Stanisław Błoński

This was published in the following publications on 19.10.2011:
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr. inż. STANISŁAWA BŁOŃSKIEGO
długoletniego działacza samorządowego, byłego członka Rady Osiedla im. M. Kopernika i byłego przewodniczącego Rady Nadzorczej.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy SM „Osiedle Młodych” w Łodzi

Beach

Zasmuciła nas wiadomość o śmierci
mgr. inż. STANISŁAWA BŁOŃSKIEGO
długoletniego działacza samorządowego Osiedla im. M. Kopernika.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają
pracownicy Administracji Osiedla im. M. Kopernika przy SM „Osiedle Młodych” w Łodzi

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Lech Dąbski


13yrs

Image chosen by user

Krzysztof


14yrs

Image chosen by user

współczucie


14yrs

Image chosen by user

współczucie


14yrs

Image chosen by user
<p>Spieszmy się ...</p> <p style="text-align:justify"><em> Spóźniamy się, niestety, chociaż poeta upomina...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ciągle te same, powtarzane błędy - i natrętny, choć przecież niechciany prymat zagonionej codzienności nad Porządkiem Rzeczy: Hierarchią Wartości, Esencją Sensu Bytu...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> A potem pozostaje tylko żal,<br />że nie zdążyłem powiedzieć Człowiekowi Mądremu, Szlachetnemu, Szanowanemu,<br />a przede wszystkim - Dobremu - że taki po prostu był, kiedy był, i</em><em> już taki pozostanie...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Że to, co dobre w moim życiu zawodowym - pochodzi od Niego...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ze tak myślę niezmiennie, chociaż minęło już 38 lat... </em></p> <p style="text-align:justify"><em> I tylko nadzieja, że może się tego, mimo wszystko, domyślał...</em> </p> <p style="text-align:justify"> <em>LBD (ze smutkierm)</em></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Spieszmy się ...</p> <p style="text-align:justify"><em> Spóźniamy się, niestety, chociaż poeta upomina...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ciągle te same, powtarzane błędy - i natrętny, choć przecież niechciany prymat zagonionej codzienności nad Porządkiem Rzeczy: Hierarchią Wartości, Esencją Sensu Bytu...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> A potem pozostaje tylko żal,<br />że nie zdążyłem powiedzieć Człowiekowi Mądremu, Szlachetnemu, Szanowanemu,<br />a przede wszystkim - Dobremu - że taki po prostu był, kiedy był, i</em><em> już taki pozostanie...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Że to, co dobre w moim życiu zawodowym - pochodzi od Niego...</em></p> <p style="text-align:justify"><em> Ze tak myślę niezmiennie, chociaż minęło już 38 lat... </em></p> <p style="text-align:justify"><em> I tylko nadzieja, że może się tego, mimo wszystko, domyślał...</em> </p> <p style="text-align:justify"> <em>LBD (ze smutkierm)</em></p>


14yrs

Image chosen by user

Lech Dąbski


14yrs

End of content

No more pages to load