Jerzy Ryszard Warchalewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.08.2012
Głos Wielkopolski

<p><em>,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi&quot;</em><br /><em>Jan Paweł II</em></p>
<p>Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar&quot;, za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.<br />Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.<br />Byłeś, Jesteś i Będziesz</p>
<h4>Ś+p<br />Jerzy Ryszard Warchalewski<br />lat 72</h4>
<p>najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.<br />Krysia, Monika, Marek i Alex</p>

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar", za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.
Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.
Byłeś, Jesteś i Będziesz

Ś+p
Jerzy Ryszard Warchalewski
lat 72

najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.
Krysia, Monika, Marek i Alex

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu Wojtek Warchalewski Adalbert obiecał uściskać ciebie ...Mam nadzieję że dobrze wam tam razem

Monika Warchalewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ,Dziadku ,Jurku ….tak bardzo tęsknimy …Kochamy … Tato tylko ty wiesz jak bardzo mi ciebie brakuje .Dziękuję ze jesteś ,czuwasz...Oddałabym wszystko za chwilę rozmowy … Kocham cię .

Monika Warchalewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Boże jak bardzo tęsknię i Kocham cię Tatusiu

Monika


7 l

<p>Tatusiu ...jestem wojowniczką i nigdy się nie poddaję ....choć oddałabym wszystko za chwilę rozmowy z Tobą... Kocham Cię </p>

Gość


8 l

<p>Dziadku byłeś ,jesteś najlepszy ...tęsknię Alex </p>

Gość


8 l

<p>Tatusiu nie ma dnia ,minuty sekundy pozbawionej tęsknoty za Tobą ... Alex jest taki jak ty mądry ,opiekuńczy ...Mama Kocha cię bezustannie i nadal tak samo ...Tak bardzo mi ,nam ciebie brakuje ....Alex ,Krysia ,Monika Obietnicy dotrzymujesz i wiem że jesteś ...</p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu Dziękuję że jesteś ...i mnie wspierasz w każdej decyzji życia ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest ciężko ,ale wiem że ty gdzieś tam jesteś Kocham Cię


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejna rocznica Waszego Ślubu ...Tatusiu Mama tak bardzo tęskni ...Kochamy Cię


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
12.08 -cztery lata ...Tęknię każdego dnia bardziej ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cie ... Tęsknię ...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ...trzymaj kciuki


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziadku ...jesteś Jurek na zawsze


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu...​Kocham Cię


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ...Kocham Cię


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo tesknię ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Dziadku Kocham


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu dziś sa Twoje urodziny ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy... ponad wszystko


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ...z czasem boli bardziej ...Kocham


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Hejo Dziadku


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato tak bardzo mi Ciebie brakuje ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Bardzo Tato...


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia