Jerzy Ryszard Warchalewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.08.2012
Głos Wielkopolski

<p><em>,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi&quot;</em><br /><em>Jan Paweł II</em></p>
<p>Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar&quot;, za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.<br />Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.<br />Byłeś, Jesteś i Będziesz</p>
<h4>Ś+p<br />Jerzy Ryszard Warchalewski<br />lat 72</h4>
<p>najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.<br />Krysia, Monika, Marek i Alex</p>

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar", za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.
Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.
Byłeś, Jesteś i Będziesz

Ś+p
Jerzy Ryszard Warchalewski
lat 72

najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.
Krysia, Monika, Marek i Alex

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
45 lat temu przysięgaliś​my przed ołtarzem miłość ,wierność,​uczciwość małżeńską ,że cię nie opuszczę aż do śmierci ...Nadal kocham jak wtedy i nigdy nie przestanę Krysia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś tam gdzie ja mogłem być dzisiaj... Jest tam napewno lepiej i piękniej niż na tym łez padole... Podziękuj Bogu, że mnie ocalił...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ...tak bardzo tęsknię ...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu...​bardzo tęsknię


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

... rozmowa,​uśm​iech .tęsknimy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krysia Monika Mark,Alex


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziadku,​Tat​usiu,​Jurku Kochamy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziadku,​Jur​ku,Tato..​.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dwa lata ...nie jest łatwiej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tatusiu... porozmawiać ...


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z czasem nie jest łatwiej ...


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziadku jak tam .


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Warchalewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wujku myślimy o Tobie


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tak bardzo mi Ciebie brakuje.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tato brakuje mi Ciebie .


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochamy,​Tęsknimy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla Taty</p> <p>Tatusiu Kocham Cię ,za to jakim człowiekiem byłeś ,jesteś ...i zawsze będziesz .<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xgLTCb4WDDs" title="http://www.youtube.com/watch?v=xgLTCb4WDDs">http://www.youtube.​​com/watch?v=​xgLTCb4​WDDs</a></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziadku Kocham Cię Alex


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tato,Jurek Zawsze i na zawsze


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochamy Krysia Monia,Alex Mark


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochamy KrysiaMonika Mark Alex


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KochamyKrysi​a Monka Mark Alex


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia