Tadeusza Banacha
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.08.2012
Gazeta Wrocławska
Głęboko zasmuceni żegnamy
Ś+P
Tadeusza Banacha
Wspaniałego Człowieka,
Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Obornikach Śląskich w latach 2003-2011.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrektor i Pracownicy
Ośrodka Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
krzysztof. Z
13 l
Andrzej L.
13 l
Andrzej
13 l
Jerzy Wojciech Urbaniak
13 l