Tadeusza Banacha
This was published in the following publications on 14.08.2012:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 14.08.2012:
Gazeta Wrocławska
Głęboko zasmuceni żegnamy
Ś+P
Tadeusza Banacha
Wspaniałego Człowieka,
Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Obornikach Śląskich w latach 2003-2011.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrektor i Pracownicy
Ośrodka Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich
End of content
No more pages to load
krzysztof. Z
13yrs
Andrzej L.
13yrs
Andrzej
13yrs
Jerzy Wojciech Urbaniak
13yrs