ANDRZEJ HOŁYSZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2012
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2012
Gazeta Lubuska
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Podziękowania Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli liczny udział w uroczystości odprowadzenia na miejsce wiecznego spoczynku mojego Męża, naszego Taty i Dziadka śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Szczególnie pragniemy podziękować księdzu Leszkowi Kaźmierczakowi - Proboszczowi z Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze za bardzo osobiste i duchowe przewodniczenie całej uroczystości pogrzebowej oraz Księdzu Tadeuszowi Kulczykowi - Proboszczowi z Parafii Miłosierdzia Bożego za udział w pogrzebie. Pani Kasi Tomczak za głębokie i wzruszające słowa i myśli o śp. ANDRZEJU, którymi podzieliła się z nami. Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Pracownikom firmy POL-Plus oraz sąsiadom za obecność, słowa wsparcia, modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty. Serdeczne podziękowania, niech Wam Bóg błogosławi. Składa żona z rodziną
Pogrążeni w smutku i żalu zawiadamiamy, że 21 czerwca 2012 roku odszedł do domu Pana, ukochany MĄŻ, TATA, DZIADEK i TEŚĆ śp. ANDRZEJ HOŁYSZ Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Żona, syn , córka z rodzinami. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Firmy "POL-PLUS" Sp.z o.o. wyrazy szczerego współczucia rodzinie Zmarłego składają: Właściciele i Pracownicy Hurtowni Armatury "SAWO" S.J. w Zielonej Górze.
Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Zarządu Firmy POL-PLUS Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Rodzinie Zmarłego oraz Najbliższym wyrazy serdecznego współczucia składają Prezes Zarządu Jerzy Fularz oraz Pracownicy Firmy AQUA-Grupa SBS” Sp. zo.o.
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W 1 rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w piątek, 21 czerwca 2013 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W II rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w sobotę, 21 czerwca 2014 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Andrzej Toczewski
6 l
9 l
10 l
Jankowiaki
11 l
Jankowiaki (sąsiedzi)
11 l
Rodzina Jankowiakow
11 l
Arkadiusz Zelek
13 l
Grażyna i Krzysztof Falger
13 l
Monika S.
13 l
A.S.Staśkiewicz
13 l
koleżanka z LO 7
13 l
Szymon
13 l
Janina z L.O 7
13 l
Alicja i Grzegorz Kolendowicz
13 l
Bogusława i Ryszard Sępscy
13 l
Magda Sępska
13 l
Halina i Andrzej D.
13 l
Wyrazy współczucia Ewa Sawicka
14 l
rodzina K.
14 l
MJW
14 l
Józef Godlewski
14 l
Arek i Agnieszka Enkot
14 l
Ania
14 l
Rodzina K.
14 l