ANDRZEJ HOŁYSZ
This was published in the following publications on 07.07.2012:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 07.07.2012:
Gazeta Lubuska
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Podziękowania Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli liczny udział w uroczystości odprowadzenia na miejsce wiecznego spoczynku mojego Męża, naszego Taty i Dziadka śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Szczególnie pragniemy podziękować księdzu Leszkowi Kaźmierczakowi - Proboszczowi z Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze za bardzo osobiste i duchowe przewodniczenie całej uroczystości pogrzebowej oraz Księdzu Tadeuszowi Kulczykowi - Proboszczowi z Parafii Miłosierdzia Bożego za udział w pogrzebie. Pani Kasi Tomczak za głębokie i wzruszające słowa i myśli o śp. ANDRZEJU, którymi podzieliła się z nami. Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Pracownikom firmy POL-Plus oraz sąsiadom za obecność, słowa wsparcia, modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty. Serdeczne podziękowania, niech Wam Bóg błogosławi. Składa żona z rodziną
Pogrążeni w smutku i żalu zawiadamiamy, że 21 czerwca 2012 roku odszedł do domu Pana, ukochany MĄŻ, TATA, DZIADEK i TEŚĆ śp. ANDRZEJ HOŁYSZ Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Żona, syn , córka z rodzinami. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Firmy "POL-PLUS" Sp.z o.o. wyrazy szczerego współczucia rodzinie Zmarłego składają: Właściciele i Pracownicy Hurtowni Armatury "SAWO" S.J. w Zielonej Górze.
Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Zarządu Firmy POL-PLUS Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Rodzinie Zmarłego oraz Najbliższym wyrazy serdecznego współczucia składają Prezes Zarządu Jerzy Fularz oraz Pracownicy Firmy AQUA-Grupa SBS” Sp. zo.o.
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W 1 rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w piątek, 21 czerwca 2013 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W II rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w sobotę, 21 czerwca 2014 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.
End of content
No more pages to load
Andrzej Toczewski
6yrs
9yrs
10yrs
Jankowiaki
11yrs
Jankowiaki (sąsiedzi)
11yrs
Rodzina Jankowiakow
11yrs
Arkadiusz Zelek
13yrs
Grażyna i Krzysztof Falger
13yrs
Monika S.
13yrs
A.S.Staśkiewicz
13yrs
koleżanka z LO 7
13yrs
Szymon
13yrs
Janina z L.O 7
13yrs
Alicja i Grzegorz Kolendowicz
13yrs
Bogusława i Ryszard Sępscy
13yrs
Magda Sępska
13yrs
Halina i Andrzej D.
13yrs
Wyrazy współczucia Ewa Sawicka
14yrs
rodzina K.
14yrs
MJW
14yrs
Józef Godlewski
14yrs
Arek i Agnieszka Enkot
14yrs
Ania
14yrs
Rodzina K.
14yrs