Agnieszka Sapeta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2012
Dziennik Polski
„Przed Nią skończyła się już droga
pełna chaosu, śmiechu też
wspaniałym była człowiekiem,
nam się wydaje, że wciąż jest”
ŚP
Agnieszka Sapeta
Studentka UJ,
Najukochańsza Córeczka, Siostra, Wnuczka, Bratanica i Kuzynka,
przeżywszy lat 19, po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami ,
odeszła od nas na zawsze do Pana dnia 12 czerwca 2012 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
we wtorek, dnia 19 czerwca 2012 roku o godzinie 13.40
w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
...zabierając tylko tylko pluszowego misia pod pachą, zimnymi szpitalnymi schodami w białej weselnej sukni poszła do nieba...
12 czerwca 2012 r. po heroicznej walce z chorobą zmarła
Agnieszka Sapeta
ubiegłoroczna absolwentka VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Wyrazy współczucia Rodzicom i Wszystkim, których ukochała, składają
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie VIII LO
Śp Agnieszka Sapeta
Serdeczna Koleżanka, zawsze uśmiechnięta. Walczyła do końca. Odeszła dnia 12.06.2012 r po półtorarocznej walce z białaczką. Dziękujemy Ci za Twoją pogodę ducha, siłę walki i zawsze szeroki uśmiech. Taka pozostaniesz w naszej pamięci.
Łączymy się w bólu z Rodzicami, Braciszkiem oraz całą Rodziną
Koleżanki, Koledzy i Pracownicy z I roku PSO UJ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Slbu
1 mies.
Tomasz
3 l
Gal Anonim
13 l
Marcin
13 l
aska
13 l
maja
14 l
NN
14 l
Aleksandra Marszałek
14 l
Magdalena
14 l
Edyta Bielińska-Dusza
14 l
Darek
14 l
Jola
14 l
Jola
14 l
Jola
14 l
ktoś obcy
14 l
Patrycja i Krzysztof
14 l
Patrycja Kołodziejczyk
14 l
Marcelina
14 l
Ula i fundacja
14 l
Magda z Rodzina
14 l
Łucja i Michał
14 l
Ewa
14 l
Barbara z rodziną
14 l
Anna,Piotr,Ola,Gosia
14 l