Agnieszka Sapeta
This was published in the following publications on 15.06.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 15.06.2012:
Dziennik Polski
„Przed Nią skończyła się już droga
pełna chaosu, śmiechu też
wspaniałym była człowiekiem,
nam się wydaje, że wciąż jest”
ŚP
Agnieszka Sapeta
Studentka UJ,
Najukochańsza Córeczka, Siostra, Wnuczka, Bratanica i Kuzynka,
przeżywszy lat 19, po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami ,
odeszła od nas na zawsze do Pana dnia 12 czerwca 2012 roku.
Msza św. żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
we wtorek, dnia 19 czerwca 2012 roku o godzinie 13.40
w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
...zabierając tylko tylko pluszowego misia pod pachą, zimnymi szpitalnymi schodami w białej weselnej sukni poszła do nieba...
12 czerwca 2012 r. po heroicznej walce z chorobą zmarła
Agnieszka Sapeta
ubiegłoroczna absolwentka VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Wyrazy współczucia Rodzicom i Wszystkim, których ukochała, składają
Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie VIII LO
Śp Agnieszka Sapeta
Serdeczna Koleżanka, zawsze uśmiechnięta. Walczyła do końca. Odeszła dnia 12.06.2012 r po półtorarocznej walce z białaczką. Dziękujemy Ci za Twoją pogodę ducha, siłę walki i zawsze szeroki uśmiech. Taka pozostaniesz w naszej pamięci.
Łączymy się w bólu z Rodzicami, Braciszkiem oraz całą Rodziną
Koleżanki, Koledzy i Pracownicy z I roku PSO UJ
End of content
No more pages to load
Slbu
1mo
Tomasz
3yrs
Gal Anonim
13yrs
Marcin
13yrs
aska
13yrs
maja
14yrs
NN
14yrs
Aleksandra Marszałek
14yrs
Magdalena
14yrs
Edyta Bielińska-Dusza
14yrs
Darek
14yrs
Jola
14yrs
Jola
14yrs
Jola
14yrs
ktoś obcy
14yrs
Patrycja i Krzysztof
14yrs
Patrycja Kołodziejczyk
14yrs
Marcelina
14yrs
Ula i fundacja
14yrs
Magda z Rodzina
14yrs
Łucja i Michał
14yrs
Ewa
14yrs
Barbara z rodziną
14yrs
Anna,Piotr,Ola,Gosia
14yrs