Andrzej Podbielski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2012
Gazeta Pomorska

Koledze Andrzejowi Podbielskiemu wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ojca składają Koleżanki i Koledzy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi, Pedagoga
prof. Andrzeja Podbielskiego
nauczyciela geografii i informatyki
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
szczere wyrazy współczucia.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Samorząd Uczniowski Liceum Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu

Z wielkim żalem żegnamy
naszego drogiego Kolegę

ś+p
Andrzeja „Jędrulę” Podbielskiego

który rozpoczął niebiańską wędrówkę.

Wędruj w spokoju.

Koleżanki i Koledzy
ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 kwietnia 2021 roku zmarł
mój kochany Brat, Wujek i Siostrzeniec
Andrzej Podbielski
lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 30 kwietnia 2021 r. o godz. 10.00
w kościele parafii pw. Imienia NMP (Ruina).
Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii Imienia NMP (Ruina)
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
Pogrążony w smutku
Brat z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Rod Mrozińskich wybitnych nauczycieli z Inowrocławia może być wzorem do naśladowania Andrzej brałeś przykład z nauczycieli przez wielkie M Odpoczywaj od złych ludzi ….

Mrozińscy


2 l

Wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty. Świetny nauczyciel. Trudno, nigdy już nie zobaczymy jego pozytywnego podejścia do życia, ale właśnie to pokazuje mi, że spełnił się w pełni, i jako człowiek, i mój nauczyciel.

Tomasz Staniszewski


5 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Stanislaw i Barbara Waśkowiak


5 l

Zawsze byles taki sam rozmawiałeś i nie odsunąłes się jak zrobiło to wielu

Mrozinski


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia