Andrzej Podbielski

This was published in the following publications on 25.04.2012:
Gazeta Pomorska

Koledze Andrzejowi Podbielskiemu wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ojca składają Koleżanki i Koledzy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi, Pedagoga
prof. Andrzeja Podbielskiego
nauczyciela geografii i informatyki
w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
szczere wyrazy współczucia.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Samorząd Uczniowski Liceum Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu

Z wielkim żalem żegnamy
naszego drogiego Kolegę

ś+p
Andrzeja „Jędrulę” Podbielskiego

który rozpoczął niebiańską wędrówkę.

Wędruj w spokoju.

Koleżanki i Koledzy
ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 kwietnia 2021 roku zmarł
mój kochany Brat, Wujek i Siostrzeniec
Andrzej Podbielski
lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 30 kwietnia 2021 r. o godz. 10.00
w kościele parafii pw. Imienia NMP (Ruina).
Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii Imienia NMP (Ruina)
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
Pogrążony w smutku
Brat z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Rod Mrozińskich wybitnych nauczycieli z Inowrocławia może być wzorem do naśladowania Andrzej brałeś przykład z nauczycieli przez wielkie M Odpoczywaj od złych ludzi ….

Mrozińscy


2yrs

Wspaniały człowiek, zawsze uśmiechnięty. Świetny nauczyciel. Trudno, nigdy już nie zobaczymy jego pozytywnego podejścia do życia, ale właśnie to pokazuje mi, że spełnił się w pełni, i jako człowiek, i mój nauczyciel.

Tomasz Staniszewski


5yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Stanislaw i Barbara Waśkowiak


5yrs

Zawsze byles taki sam rozmawiałeś i nie odsunąłes się jak zrobiło to wielu

Mrozinski


5yrs

End of content

No more pages to load