Lek. med. Elżbieta Kubicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2012
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2012
Echo Dnia
„Nie umiera ten kto trwa w pamięci i sercach żyjących” Z żalem w sercach pożegnaliśmy zmarłą w dniu 19.03.2012r. lek. med. Elżbietę Kubicką długoletnią pracownicę Sandomierskiego Szpitala, wspaniałego lekarza i koleżankę. Wyrazy szczerego współczucia składamy MĘŻOWI I RODZINIE Dyrekcja, Rada Społeczna i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sandomierzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
maria
14 l
Zbigniew
14 l