Lek. med. Elżbieta Kubicka
This was published in the following publications on 22.03.2012:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 22.03.2012:
Echo Dnia
„Nie umiera ten kto trwa w pamięci i sercach żyjących” Z żalem w sercach pożegnaliśmy zmarłą w dniu 19.03.2012r. lek. med. Elżbietę Kubicką długoletnią pracownicę Sandomierskiego Szpitala, wspaniałego lekarza i koleżankę. Wyrazy szczerego współczucia składamy MĘŻOWI I RODZINIE Dyrekcja, Rada Społeczna i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sandomierzu
End of content
No more pages to load
maria
14yrs
Zbigniew
14yrs