Teresa Kuligowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2010
Głos Wielkopolski
„Mamo, straszna pustka po Tobie została.
Dziś musimy Cię żegnać, choć tak nas kochałaś”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.11.2010 roku odeszła od nas
nasza kochana Mama, Teściowa, Babunia i Prababcia
ś + p
Teresa Kuligowska
z domu Golak
Msza św. zostanie odprawiona 2.12.2010 roku o godzinie 12.45
w kościele pw. św. Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 2.12.2010 roku o godzinie 14.30
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia