Teresa Kuligowska
This was published in the following publications on 01.12.2010:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 01.12.2010:
Głos Wielkopolski
„Mamo, straszna pustka po Tobie została.
Dziś musimy Cię żegnać, choć tak nas kochałaś”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.11.2010 roku odeszła od nas
nasza kochana Mama, Teściowa, Babunia i Prababcia
ś + p
Teresa Kuligowska
z domu Golak
Msza św. zostanie odprawiona 2.12.2010 roku o godzinie 12.45
w kościele pw. św. Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 2.12.2010 roku o godzinie 14.30
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
End of content
No more pages to load