Maria Sienkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2012
Echo Dnia

30.12.2011r. w Skolimowie zmarła w wieku 81 lat Maria Sienkiewicz Aktorka, wnuczka pisarza Żegnamy człowieka wielkiego serca wielkiego cierpienia - pogrążona w smutku rodzina. Nabożeństwo pogrzebowe nad urną z prochami zmarłej odbędzie się we wtorek 10.01.2012 r. o godz. 17.00 w kościele Środowisk Twórczych pod wezwaniem Bł. Brata Alberta i Św. Andrzeja w Warszawie (pl. Teatralny 18), a ceremonia popgrzebowa rozpocznie się 12.01.2012 r. w kościele parafialnym Oblęgorka w Chełmcach o godz. 13.00 (prosimy o nie składanie kwiatów podczas mszy w Warszawie i przeznaczenie w zamian środków na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowe w Warszawie ul. Tykocińska 27/35 - puszka będzie wystawiona podczas mszy)

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna i Meaciej Tokarczyk


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Antoni Cybulski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Antoni


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M. Brzoza,​Burmistrz Bobolic


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy głębokiego wspołóczucia i najwyzszego szacunku dla rodziny Marii Sienkiewicz</p> <p style="text-align:justify">Z wielim smutkiem odebrałam wiadomość o śmierci Pani Marii Sienkiewicz. W mojej pamięci pozostanie jako godna pamieci wnuczka, patrona Szkoły Podstawowej w Bobolicach, która w 1997 roku otrzymała zaszczytne imię Henryka Sienkiewicza. Dzięki temu wydarzeniu miałam szczęście poznać Pana Antoniego Cybulskiego,byłego Dyrektora Muzeum im. H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Dziękuję Panu, Panie Dyrektorze, ze wszelkie dobro, jakie za Pana staraniem dotarło do naszej szkoły. Mialam przyjemność kierować szkołą im. H. Sienkiewicza do 2002 roku. Obecnie pełnię funkcję Burmistrza Bobolic. Z wyrazami najwyższego szacunku Mieczysława Brzoza</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M. Brzoza,​Burmistrz Bobolic


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gimnazjum w Dobrem


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Szkoła Podstawowa w Bobolicach


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

justyna nowak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Szkoła Podstawowa w Przemyślu


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

joann


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia