Maria Sienkiewicz

This was published in the following publications on 05.01.2012:
Echo Dnia

30.12.2011r. w Skolimowie zmarła w wieku 81 lat Maria Sienkiewicz Aktorka, wnuczka pisarza Żegnamy człowieka wielkiego serca wielkiego cierpienia - pogrążona w smutku rodzina. Nabożeństwo pogrzebowe nad urną z prochami zmarłej odbędzie się we wtorek 10.01.2012 r. o godz. 17.00 w kościele Środowisk Twórczych pod wezwaniem Bł. Brata Alberta i Św. Andrzeja w Warszawie (pl. Teatralny 18), a ceremonia popgrzebowa rozpocznie się 12.01.2012 r. w kościele parafialnym Oblęgorka w Chełmcach o godz. 13.00 (prosimy o nie składanie kwiatów podczas mszy w Warszawie i przeznaczenie w zamian środków na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowe w Warszawie ul. Tykocińska 27/35 - puszka będzie wystawiona podczas mszy)

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Anna i Meaciej Tokarczyk


14yrs

Image chosen by user

Antoni Cybulski


14yrs

Image chosen by user

Antoni


14yrs

Image chosen by user

M. Brzoza,​Burmistrz Bobolic


14yrs

Image chosen by user
<p>Wyrazy głębokiego wspołóczucia i najwyzszego szacunku dla rodziny Marii Sienkiewicz</p> <p style="text-align:justify">Z wielim smutkiem odebrałam wiadomość o śmierci Pani Marii Sienkiewicz. W mojej pamięci pozostanie jako godna pamieci wnuczka, patrona Szkoły Podstawowej w Bobolicach, która w 1997 roku otrzymała zaszczytne imię Henryka Sienkiewicza. Dzięki temu wydarzeniu miałam szczęście poznać Pana Antoniego Cybulskiego,byłego Dyrektora Muzeum im. H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Dziękuję Panu, Panie Dyrektorze, ze wszelkie dobro, jakie za Pana staraniem dotarło do naszej szkoły. Mialam przyjemność kierować szkołą im. H. Sienkiewicza do 2002 roku. Obecnie pełnię funkcję Burmistrza Bobolic. Z wyrazami najwyższego szacunku Mieczysława Brzoza</p>


14yrs

Image chosen by user

M. Brzoza,​Burmistrz Bobolic


14yrs

Image chosen by user

Gimnazjum w Dobrem


14yrs

Image chosen by user

Szkoła Podstawowa w Bobolicach


14yrs

Image chosen by user

justyna nowak


14yrs

Image chosen by user

Szkoła Podstawowa w Przemyślu


14yrs

Image chosen by user

joann


14yrs

End of content

No more pages to load