Alfred Lipnicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Śp. Alfreda Lipnickiego
pracownika Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.
Pozostanie w naszej pamięci jako fotograf i dokumentalista historii
Szpitala, związany z nim przez 36 lat swej pracy zawodowej.
Zapamiętamy Go również jako Człowieka prawego, skromnego, radosnego, niezawodnego, z
oddaniem i pasją wykonującego swój zawód.
Rodzinie Zmarłego oraz Wszystkim, którzy Go znali i cenili
przekazujemy wyrazy szczerego współczucia
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Przyjaciel
14 l
Wyrazy współczucia - Marek fot
14 l