Alfred Lipnicki
This was published in the following publications on 02.02.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 02.02.2012:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Śp. Alfreda Lipnickiego
pracownika Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.
Pozostanie w naszej pamięci jako fotograf i dokumentalista historii
Szpitala, związany z nim przez 36 lat swej pracy zawodowej.
Zapamiętamy Go również jako Człowieka prawego, skromnego, radosnego, niezawodnego, z
oddaniem i pasją wykonującego swój zawód.
Rodzinie Zmarłego oraz Wszystkim, którzy Go znali i cenili
przekazujemy wyrazy szczerego współczucia
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
End of content
No more pages to load
Przyjaciel
14yrs
Wyrazy współczucia - Marek fot
14yrs