Elżbieta Wojtan
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2011
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2011
Dziennik Wschodni
„Nic się nie kończy, gdy wciąż trwa pamięć” Pogrążeni w głębokim smutku, żegnamy mgr farm. ELŻBIETĘ WOJTAN Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie w latach 1992-2006, która odeszła na zawsze 7 marca 2011 roku. Łączymy się w bólu z Rodziną Zmarłej Pracownicy Wojewódzkiego inspektoratu Farmaceutycznego w Lublinie i Delegatur
Rodzinie i najbliższym zmarłej mgr Farmacji Elżbiety Wojtan szczere współczucie wyraża Zarząd i Pracownicy Hurtowni Farmaceutycznej Agnes
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Michał M.
15 l
Tomek
15 l
Ewa T.
15 l
Darek
15 l
Małgorazta
15 l
Ela
15 l