Elżbieta Wojtan
This was published in the following publications on 09.03.2011:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 09.03.2011:
Dziennik Wschodni
„Nic się nie kończy, gdy wciąż trwa pamięć” Pogrążeni w głębokim smutku, żegnamy mgr farm. ELŻBIETĘ WOJTAN Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie w latach 1992-2006, która odeszła na zawsze 7 marca 2011 roku. Łączymy się w bólu z Rodziną Zmarłej Pracownicy Wojewódzkiego inspektoratu Farmaceutycznego w Lublinie i Delegatur
Rodzinie i najbliższym zmarłej mgr Farmacji Elżbiety Wojtan szczere współczucie wyraża Zarząd i Pracownicy Hurtowni Farmaceutycznej Agnes
End of content
No more pages to load
Michał M.
15yrs
Tomek
15yrs
Ewa T.
15yrs
Darek
15yrs
Małgorazta
15yrs
Ela
15yrs