Z wielkim żalem żegnamy wspani
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem żegnamy wspaniałego lekarza - dr Wandę ZYG, naszego wieloletniego współpracownika, nauczyciela,przyjaciela Lekarze i pielegniarki Oddziału Dziecięcej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Basia Diwiszek z Mamusią.
16 l