Z wielkim żalem żegnamy wspani
This was published in the following publications on 07.05.2010:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 07.05.2010:
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem żegnamy wspaniałego lekarza - dr Wandę ZYG, naszego wieloletniego współpracownika, nauczyciela,przyjaciela Lekarze i pielegniarki Oddziału Dziecięcej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu
End of content
No more pages to load
Basia Diwiszek z Mamusią.
16yrs