Henryka Grabowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.03.2011
Gazeta Pomorska

<p>„Być człowiekiem to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata.” Antoine de Saint - Exupery Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 25 marca 2011 roku odeszła od nas wybitna osobowość, kulturotwórca, krzewiciel humanizmu, mentor wielu pokoleń Henryka Grabowska W naszej dobrej pamięci pozostanie na zawsze kondolencje rodzinie składają Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie</p>

„Być człowiekiem to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata.” Antoine de Saint - Exupery Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 25 marca 2011 roku odeszła od nas wybitna osobowość, kulturotwórca, krzewiciel humanizmu, mentor wielu pokoleń Henryka Grabowska W naszej dobrej pamięci pozostanie na zawsze kondolencje rodzinie składają Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie

Plaża

Dotarła do nas bolesna wiadomość o śmierci Henryki Grabowskiej długoletniej Dyrektor Ośrodka Kultury w Gostycynie. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Przewodniczący, Radni Gminy Gostycyn oraz Wójt Gminy Gostycyn i pracownicy urzędu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech płonie ogień hołdu

Małgorzata K.


6 l

Haniu, dopiero dziś dotarła do mnie tą wiadomość. Dziękuję Ci za wszystkie mądre chwile. Nie żegnam Cię, do zobaczenia.

Krzysztof Wilkowski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jola Dąbrowska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosc


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Drozdowski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie</p> <p>Heniu, ja również dziękuję Ci za wsparcie i pomoc w "Januszkowie", za dobre chwile tam spędzone, choć ze stryjem nigdy nie posmakowałem tam Borów. Dopiero po jego odejściu...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie</p> <p>Heniu, ja również dziękuję Ci za to samo, za to także, że wspomagałaś nas w "Januszkowie", za fajne chwile, choć ja nigdy ze stryjem tam nie posmakowałem Borów. Pozdrów Jego, moją Mamę, Wojtka Bąka iw wszystkich naszych bliskich, przyjaciół...</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie i podziękowanie</p> <p>Heniu.. Dziękuję Ci za wskazanie mojemu Tacie wiele lat temu drogi do małego, leśnego domku nad Brdą i Kamionką..</p> <p>Pozdrów Go ode mnie i do zobaczenia po Tamtej Stronie..</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Drozdowska


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia