Henryka Grabowska

This was published in the following publications on 29.03.2011:
Gazeta Pomorska

<p>„Być człowiekiem to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata.” Antoine de Saint - Exupery Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 25 marca 2011 roku odeszła od nas wybitna osobowość, kulturotwórca, krzewiciel humanizmu, mentor wielu pokoleń Henryka Grabowska W naszej dobrej pamięci pozostanie na zawsze kondolencje rodzinie składają Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie</p>

„Być człowiekiem to czuć, kładąc swoją cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata.” Antoine de Saint - Exupery Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 25 marca 2011 roku odeszła od nas wybitna osobowość, kulturotwórca, krzewiciel humanizmu, mentor wielu pokoleń Henryka Grabowska W naszej dobrej pamięci pozostanie na zawsze kondolencje rodzinie składają Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie

Beach

Dotarła do nas bolesna wiadomość o śmierci Henryki Grabowskiej długoletniej Dyrektor Ośrodka Kultury w Gostycynie. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Przewodniczący, Radni Gminy Gostycyn oraz Wójt Gminy Gostycyn i pracownicy urzędu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Niech płonie ogień hołdu

Małgorzata K.


6yrs

Haniu, dopiero dziś dotarła do mnie tą wiadomość. Dziękuję Ci za wszystkie mądre chwile. Nie żegnam Cię, do zobaczenia.

Krzysztof Wilkowski


6yrs

Image chosen by user
Jola Dąbrowska


10yrs

Image chosen by user

Gosc


15yrs

Image chosen by user

Jacek Drozdowski


15yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p>Heniu, ja również dziękuję Ci za wsparcie i pomoc w "Januszkowie", za dobre chwile tam spędzone, choć ze stryjem nigdy nie posmakowałem tam Borów. Dopiero po jego odejściu...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p>Heniu, ja również dziękuję Ci za to samo, za to także, że wspomagałaś nas w "Januszkowie", za fajne chwile, choć ja nigdy ze stryjem tam nie posmakowałem Borów. Pozdrów Jego, moją Mamę, Wojtka Bąka iw wszystkich naszych bliskich, przyjaciół...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie i podziękowanie</p> <p>Heniu.. Dziękuję Ci za wskazanie mojemu Tacie wiele lat temu drogi do małego, leśnego domku nad Brdą i Kamionką..</p> <p>Pozdrów Go ode mnie i do zobaczenia po Tamtej Stronie..</p>


15yrs

Image chosen by user

Marta Drozdowska


15yrs

End of content

No more pages to load