podziekowanie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2011
Gazeta Lubuska
Lekarzom, paniom pielęgniarkom i opiekunkom Zakładu Opiekuńczo Leczniczego przy Nowym Szpitalu w Świebodzinie z panią Kierowniczką mgr Genowefą Malak na czele za profesjonalną, pełną wyrozumiałości poświęcenia i serca, opiekę w ciężkiej chorobie mojego MĘŻA MICHAŁA serdeczne podziękowania składa żona Bóg zapłać.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia