podziekowanie
This was published in the following publications on 30.06.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 30.06.2011:
Gazeta Lubuska
Lekarzom, paniom pielęgniarkom i opiekunkom Zakładu Opiekuńczo Leczniczego przy Nowym Szpitalu w Świebodzinie z panią Kierowniczką mgr Genowefą Malak na czele za profesjonalną, pełną wyrozumiałości poświęcenia i serca, opiekę w ciężkiej chorobie mojego MĘŻA MICHAŁA serdeczne podziękowania składa żona Bóg zapłać.
End of content
No more pages to load