Elżbieta Wójcikowska-Ociepa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Dziennik Łódzki

„Przy innym ogniu w inną noc - do zobaczenia znów”
Harcmistrzyni Elżbieta Wójcikowska-Ociepa odeszła na wieczną wartę.
Całe swoje życie poświęciła sprawie wychowania wielu pokoleń harcerskich.
Pełniąc rozliczne funkcje w Hufcu Łódź-Bałuty i Chorągwi Łódzkiej
dobrze zasłużyła się rozwojowi Harcerstwa Łódzkiego.
Żegnamy naszą Komendantkę.
Zuchy, harcerze i instruktorzy
Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”
Pogrzeb odbędzie się 1 marca 2011 r. (wtorek) o godz. 14.00
na Cmentarzu Komunalnym Doły.

Plaża

„Idzie noc,
Słońce już zeszło z gór, zeszło z pól,zeszło z mórz,
W cichym śnie, spocznij już”

W dniu 22 lutego 2011 roku odeszła na wieczną wartę

Druhna hm. Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
była Komendantka Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”

Dla wszystkich była wzorem spokoju, dobroci i oddania sprawom harcerskim.
Najbardziej Promienista z „Promienistych”.

Żegnamy Cię Elu – Czuwaj!

Byli Komendanci
Hufca „Promienistych”

Odprowadzimy Ją w Jej ostatnią drogę dnia 1 marca 2011 r. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym na Dołach przy ul. Smutnej.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

jerzy Komos


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia